Relacja z 53 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie

Za nami 53 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie. 24 maja br. Członkowie i Goście edycji spotkali się w Hotelu Korona Spa & Wellness w Zemborzycach Tereszyńskich 53 a, należącego do naszego Członka Klubu.

Klub Odpowiedzialnego Biznesu to spotkania przedsiębiorców, którzy w swoich działaniach uwzględniają aspekt odpowiedzialności społecznej biznesu oraz nastawieni są na tworzenie relacji z różnymi grupami odbiorców.

Prelekcja przewodnia: Zjednywanie klientów w dobie konkurencji cenowej, której prelegentem był Paweł Królak- strateg biznesowy i twórca systemów wspierających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu i zarządzania, prowadzący kilka działalności- wzbudziła duże zainteresowanie i dyskusje wśród gości. Podnoszono kwestie jakości, wartości dla klienta oraz unikalności wśród konkurencyjnych firm.
Przywitaliśmy nowe firmy w Klubie:

Dziękujemy też firmom za przedłużenie członkostwa w Klubie:

Ogromnie dziękujemy za zaufanie!

Dziękujemy też wszystkim Członkom za tworzenie naszego Klubu i przybyłym na edycję Gościom, wśród których już mamy przyszłych Członków :)

Wśród prezentowanych inicjatyw lokalnych- tym razem do wsparcia Akademii Pana Piotra zaprosił nas Piotr Mochol- wspaniały projekt- Walka z chorobą poprzez taniec… Beneficjenci Akademii Pana Piotra, uprzejmie proszą o udzielenie wsparcia finansowego na realizację projektu teatralno – tanecznego „Zatrzymani w czasie” realizowanego z uczniami z autyzmem z Zespołu Szkół Nr 4 im. Janusza Korczaka w Lubinie. Poprzednie edycje budzą radość i nadzieję. Brakuje części środków na tę edycję dla dzieciaków.
Przedsięwzięcie organizuje oczywiście Stowarzyszenie Miłośników Tańca i Formacja Tanca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA :)
Dane do wpłat:
Stowarzyszenie Miłośników Tańca w Lublinie
KRS 0000015009
Numer konta:
?? 14 2030 0045 1110 0000 0163 2460

Dziękujemy wszystkim i serdecznie zapraszamy już 21 czerwca na 54 edycję!

2017-05-29T12:09:05+00:00 29 maja 2017|