Relacja z 52 Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie

20 kwietnia 2017 po raz 52 zrealizowaliśmy edycję naszego Klubu Biznesowego. Pierwszy raz w nowej odsłonie- pod brandem Klub Odpowiedzialnego Biznesu-KOB. W Lawendowym Dworku gościliśmy liczną grupę przedsiębiorców, organizatorów wydarzeń, Łukasza Borkowskiego- cenionego konferansjera i organizatora eventów oraz Wolontariusza Roku Opola- Roberta Ćwiklińskiego.

Łukasz Borkowski- prezenter radiowo- telewizyjny od lat związany z TVP Lublin, prowadzący ponad 1000 eventów- opowiedział nam, jak stworzyć opowieść wokół eventu, zaangażować jego uczestników, by w ciekawy sposób wcielać naszą markę na rynek.

Celem Klubu jest integracja środowiska biznesowego i organizatorów wydarzeń. Nie odbyłoby się to bez wspaniałych firm członkowskich.
Powitaliśmy w społeczności Klubu nowe firmy członkowskie: DEBIUTY KLUBU:
? Sieć Hurtowni Elmax: www.elmax.pl (prezentacja wraz z firmą partnerską Philips)
? Everest Meble- meble obiektowe: www.everestmeble.pl
? Fotograf Najlepszy Kadr: www.najlepszykadr.pl
Dziękujemy za zaufanie i witamy w Klubie!
Usłyszeliśmy także prezentacje firm:
? NAVCOM Systems: www.navcomsystems.pl
? Posters Agencja Reklamowa- zapowiedź Targów Gadżetów Reklamowych: www.posters.lublin.pl

W prezentacjach organizatorów dwa wyjątkowe wydarzenia/inicjatywy:
Prosto z Opola odwiedził nasz Klub- Robert Ćwikliński. Robert- kibic Odry Opole- w tym roku planuje kolejną wyprawę, której celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie zmagającego się z chorobą nowotworową kibica Odry Krzysztofa „Kwacha” Kwaśniewskiego oraz na nowe oko dla Amelki. Chciałby zebrać łącznie 40 000 zł, po 20 000 zł dla każdego z potrzebujących. Pokona tysiące km rowerem oraz kajakiem. Trasa mierzyć będzie 750 km rzeką i 3 000 km rowerem na Węgry! Start już w czerwcu. Robert odwiedzi także Lublin! Więcej o wyprawie: www.kibicowskawyprawa.pl. Zachęcamy wszystkich partnerów do pomocy Robertowi!
Na konferencję MoM Biznes- zaprosili nas twórcy cyklicznych spotkań MoM- Merytorycznie o Marketingu. Dawka wiedzy o marketingu już 2 czerwca br. Zapraszamy do zapisów: www.mombiznes.pl
Dziękujemy Członkom, Gościom i Partnerom za udział!
Zapraszamy już dziś na 53 edycję KOB 24 maja.
Dziękujemy Lawendowy Dworek – Lublin za ciepłe i smaczne przyjęcie naszych Gości :)
Fot. Członek Klubu: Najlepszy Kadr. Dziękujemy!

2017-04-24T09:29:48+00:00 24 kwietnia 2017|