Relacja z 51 Edycji Klubu Sponsora w Lublinie

W środę mieliśmy przyjemność zorganizować 51 Edycję spotkań przedsiębiorców w Lublinie w ramach autorskiego projektu prowadzonego przez zespół Giełdy Eventów.

Gospodarzem był Członek Klubu Sponsora – Hotel Korona **** Spa&Wellness w Zemborzycach Tereszyńskich k. Lublina.

Spotkania to przede wszystkim nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, dzielenie się swoimi pasjami, pomysłami, otwarcie na nowe możliwości rozwoju i motywowanie do dalszych działań promocyjno – marketingowych.

Wydarzeniu towarzyszyło wystąpienie zaproszonego Gościa – Pawła Typiaka, współwłaściciela koktajl baru z padami do gry, Padbar. Paweł wyjaśnił z czym należy się liczyć będąc franczyzodawcą, jakie przeszkody można napotkać, ale i z jak wieloma korzyściami się wiążę umowa franczyzowa. Padbar to idealne miejsce do oddania się pasji grania na konsolach w gronie dobrych znajomych lub tych nowo-poznanych. To również miejsce, gdzie można zorganizować niezwykłą integrację firmową.

W tym miesiącu prezentowały się 3 firmy, których przedstawicieli po raz pierwszy poznaliśmy na uroczystej lutowej Gali Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2016.

Jeszcze raz bardzo nam miło powitać:

– KRUK’S DIFFERENT, czyli GARNITURY SZYTE NA MIARĘ ->www.kruksdifferent.pl

– Lubelski Oddział MENNICY WROCŁAWSKIEJ GRUPY GOLDENMARK -> www.mennicawroclawska.pl

– PROGRESS, czyli OKNA, DRZWI, BRAMY GARAŻOWE, ŻALUZJE, ROLETY – >www.progress.sklep.pl

Jacek Drwal, właściciel klubu sportowego SPORTSpark, zainspirowany akcjami charytatywnymi Członków Klubu, ogłosił kwietniowe „USKRZYDLANIE KALORII” w swoim klubie. Przyjdź do SPORTSparku, otrzymasz bransoletkę, która zmierzy ilość spalonych kalorii, zrób zdjęcie licznika, umieść je na facebooku, a SPORTSpark przekaże odpowiednią ilość $ Fundacji Rozwiń Skrzydła.

Jesteśmy bardzo dumni z chęci niesienia pomocy innym :)

Jako zapowiedź wydarzenia lokalnego, wybraliśmy 20-lecie Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami, którego ideę zaprezentował Marek Kloc, Prezes stowarzyszenia.

Zapraszamy do współtworzenia i udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 26 maja w Hotelu Etiuda w Lublinie.

Owocem rozmów Członków Klubu podczas spotkania kawowego, które odbyło się na początku marca, jest integracja Kite & Party Majówka na Półwyspie Helskim w dniach 26 – 28 maja 2017 r., organizowana przez naszego Członka Klubu – STUDENT TRAVEL. Niebawem ogłosimy szczegóły wyjazdu, a już dzisiaj zapraszamy do udziału wszystkich spragnionych dawki energii w postaci sportów wodnych lub chcących odpocząć w miłym przedsiębiorczym towarzystwie :)

Następne spotkanie Klubu odbędzie się 20 kwietnia (czwartek), już dzisiaj zachęcamy do zapisów :)

Dziękujemy naszym Członkom Klubu, Gościom, Partnerowi i Gospodarzowi za udział w 51 Edycji Klubu Sponsora.

fot. Maciej Kozłowski

Fotorelacja

2017-04-07T11:35:01+00:00 24 marca 2017|