Relacja z 48 spotkania Klubu Sponsora w Lublinie

Grudniowe spotkanie Klubu Sponsora w Lublinie było niezwykle uroczyste i wyjątkowe :)

Nie zabrakło również wartościowej merytoryki, której dostarczyła nam Beata Matysiak – właścicielka Kancelarii Biznesowej i certyfikowany międzynarodowy trener biznesu.

Zebrani bardzo licznie Goście zaplanowali tor działania swojej firmy i zespołu na nadchodzący 2017 rok. Każdy miał szansę przeanalizować swój dotychczasowy rozwój, stawiane cele i ich rezultaty.

Restauracja Koncertowa, która gościła nas w swoich ciepłych i przytulnych wnętrzach, udekorowana została dodatkowo pachnącymi choinkami przez Firmę Lawenda – naszego Partnera Edycji Spotkania Klubu J Serdecznie dziękujemy Wojtkowi Wronie za coroczną współpracę! Zapraszamy po ozdoby świąteczne tych, którzy jeszcze tego zakupu nie dokonali. Lawenda dostarcza drzewka do domu razem z osadzeniem ich w Waszych domach :)

W pierwszej przerwie networkingowej ucieszył nas gwar rozmów, wymiana wizytówek i pochwała za tradycyjny pyszny barszczyk z uszkami  oraz gorący miodowy grzaniec od Cydru Lubelskiego :)

Podczas drugiej część spotkania był czas na prezentacje Firm, które debiutowały po raz pierwszy i przypominały o swoich działalnościach.
* Usługi Banku Pekao S.A. prezentował Dyrektor Regionalny – Roman Dec https://www.pekao.com.pl/
* Zakład Robót Remontowo-Budowlanych, najnowsze realizacje, grupę odbiorców i propozycje oferty zastosował do Gości właściciel Krzysztof Janiszewski http://www.gielda-eventow.pl/sponsor/z-r-r-b-krzysztof-janiszewski/?portfolioID=45
* Ofertę Pool Broker przedstawili właściciele Firmy – Janusz Budzanowski i Feliks Żołądek http://www.gielda-eventow.pl/sponsor/pool-broker/?portfolioID=45
Co miesiąc zgłaszają się do nas organizatorzy regionalnych wydarzeń. Tym razem na spotkanie i prezentację zaprosiliśmy Kamila Misztala – Prezesa Fundacji „Krok do Marzeń”. Kamil zaprosił wszystkich obecnych do udziału i współorganizacji Balu Charytatywnego Karnawał Marzeń dla Bartusia Majewskiego, który urodził się z wodogłowiem, przepukliną oponowo- rdzeniową i oddychającym przez rurkę tracheostomijną.

Bal odbędzie się w Sali Bankietowej Gloria w Mełgwi 4 lutego 2017 r. od godz. 20:00. Więcej informacji w tym linku: https://web.facebook.com/events/2017555575137804/ Zachęcamy do kontaktu z Kamilem.

Przyszedł czas na niespodziankę przygotowaną we współpracy z Formacją Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA, Piotrem Mocholem i Firmami, które przygotowały upominki konkursowe.

Tancerze Gamzy, czyli czarująca Śnieżynka i równie uroczy Mikołaj zatańczyli przed zaskoczoną publicznością i porwali do tańca rozbawionych Gości. Następnie razem z Zespołem Giełdy Eventów wręczali upominki świąteczne. Serdecznie dziękujemy, że tak dużo Członków Klubu i Partnerów Zewnętrznych zaangażowało się w udział w konkursie.  Otrzymaliśmy mnóstwo podziękowań i komplementów dla Klubu Sponsora pozostawionych na kartkach i przekazanych nam ustnie. Dajecie nam siłę i dużo uśmiechu, kolejny rok zapowiada się bardzo owocnie!!!

Więcej emocji oddadzą zdjęcia wykonane przez Marcina Iwana :)

Do zobaczenia 11 stycznia na 49 spotkaniu Klubu Sponsora, na którym będą kolejne debiuty, nowe współprace i zapowiedź zbliżającej się wielkimi krokami Gali Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2016

Fotorelacja

2016-12-20T14:13:35+00:00 19 grudnia 2016|