Relacja z 49 Edycji Klubu Sponsora w Lublinie

Piąty rok działalności rozpoczęliśmy bardzo energicznie, licznie i merytorycznie!

Wraz z Elżbietą Fijołek, spotkanie poprowadzili Monika i Maciej Kulka- inicjatorzy pomocy Rodzinie Moniki Misiak.
Przewodniczył nam temat: Zaangażowania społecznego firm na przykładzie akcji Kubuś & Maciuś. To półroczna akcja zainicjowana przez właścicieli firm OSK KULKA, Salonika i promowana przez TVP Lublin w lipcowej audycji „Słonik szczęścia”. Finałem pracy jest całkowicie wykończone mieszkanie pod klucz dla matki z trójką dzieci w Świdniku, w którą zaangażowało się ponad 50 firm i instytucji.

kubusimacius
Wartość materiałów i darowizn to ponad 100 tys. zł. Zaangażowane osoby, które przekazały swoją pomoc, usługi, produkty i wpłacały darowizny, zostały nagrodzone słowami uznania, wielkimi brawami i otrzymały podziękowania :)
90% firm należy do sektora budowlanego, od firm wykończeniowych, po dekoratorskie i meblowe.
W akcje były zaangażowane także firmy Członkowskie: OSK Kulka, ZRRB Krzysztof Janiszewski, 3TOP Meble, Polmark.net, kwiaciarnia Impresja oraz darczyńcy. Serdecznie dziękujemy!
Cieszymy się, że i my mogliśmy dołożyć małą cząstkę siebie :)

Partnerem Edycji była firma Selena – dystrybutor chemii budowlanej. Duże zainteresowanie wzbudził prezentowany unikalny produkt w skali światowej.
Usłyszeliśmy o pierwszej na świecie farbie, która dzięki opatentowanej technologii profesjonalnie zabezpiecza przed szkodliwym wpływem pola elektromagnetycznego na zdrowie.
Zachęcamy do kontaktu z Firmą Realdach z Lublina, która dystrybuuje farbę i przekaże więcej szczegółów o produkcie:)
Kontakt z Firmą Selena: http://www.selena.pl/pl/

noEm

Pragnienie uczestników ugasiła lubelska Woda mineralna Bystra.

bystra

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie zabrakło także debiutów w Klubie Sponsora! :)

Do grona Członków Klubu Sponsora dołączyła Firma cateringowa Bon Appetit. Prezes Zarządu Robert Suszko zaprezentował jej ideę i usługi. To za sprawą przygotowań do spotkania debiutowego, mogliśmy skosztować przepysznych marchewkowych muffinek, na które podany był nawet przepis :)

DSC_1149
O swoich działalnościach przypomnieli także stali Członkowie Klubu Sponsora:
Paweł Grochowiec Polmark.net

DSC_1325
Patrycja Malicka Eurolider

DSC_1332

Jak co miesiąc, wybrany został organizator wydarzenia lokalnego, do zaprezentowania projektu i zaproszenia do współpracy. Zaprosiliśmy przedstawicielkę Zarządu Uczelnianego Związku Młodzieży Wiejskiej – Paulinę Główkę, która zapowiedziała zbliżający się „XXIV Bal Charytatywny” organizowany przez studentów. Zbierane będą fundusze na 5 letnia Kingę Mróz, chorą na skomplikowaną wadę serca. W balu corocznie bierze udział ok. 300 studentów, pracowników oraz absolwentów uczelni. W ubiegłym roku kilka Firm z Klubu Sponsora było Partnerami wydarzenia :)
Jakie atrakcje czekają na Gości w tym roku?
Zapraszamy do udziału i wsparcia rzeczowego balu. Dzięki Waszemu wkładowi w wydarzenie, cały dochód z licytacji, pomoże Kindze odzyskać zdrowie :)

DSC_1340
Dziękujemy za tak liczny udział Członkom Klubu i wszystkim Gościom!!!
Zdjęcia wykonał Maciej Kozłowski.
W lutym przypada 50 Edycja Klubu Sponsora! Jest to również miesiąc, w którym organizujemy Galę Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2016. Już dzisiaj zapraszamy Was 16 lutego (czwartek) do Hotelu Focus przy al. Warszawskiej 109 w Lublinie.
Szczegóły wkrótce… !!!

Fotorelacja:

 

2017-04-07T11:35:02+00:00 13 stycznia 2017|