Relacja z 47 Klubu Sponsora w Lublinie

47 edycja Klubu Sponsora w Lublinie skupiła w Hotelu Luxor firmy należące do Klubu i przedsiębiorców z Lubelszczyzny, którzy zainteresowali się cyklicznymi wydarzeniami promującymi marki i przedsiębiorczość.
 
Tematem przewodnim spotkania była „Skuteczna e-sprzedaż”. Łukasz Targoński – Dyrektor Dyrektor Sprzedaży SPRZEDAWCY.online – omówił współpracę outsourcingową od małych do dużych firm i wyjaśnił co decyduje o sukcesie e-sprzedaży. W swojej prelekcji odpowiedział także na pytania: jakimi kanałami informacyjnymi należy docierać do klientów i kiedy te procesy należy outsourcować.
 
Elżbieta Kruger, właścicielka Kruger Enterprises Sp. z o.o., która dołączyła do Członków Klubu 2 miesiące temu, zaprezentowała Gościom możliwości zoptymalizowania kosztów energii elektrycznej i dostawy gazu dla firm.
 
Maciek Kulka – współwłaściciel OSK Kulka i Marek Sułek – właściciel Salony Jubilerskie Sułek zaprosili do skorzystania ze swoich usług i przedstawili korzyści oraz możliwości rozwoju firmy, z których udało im się skorzystać także dzięki członkostwu w Klubie Sponsora.
Bardzo nam miło i cieszymy się z rekomendacji :)
Do Mikołajek jeszcze kilka dni, ale Marek Sułek przygotował przedświąteczną niespodziankę. Tym razem, wybrać należało płeć męską, więc wskazany został Damian Derkacz – współwłaściciel Hotelu Korona***Spa &Wellness. Damian otrzymał srebrny spinacz z dodatkiem złota i diamentów do spinania banknotów.
Życzymy Damianowi, żeby zawsze spinał grubszą ilość banknotów, a Markowi wielu tak zadowolonych klientów:)
Pod koniec części oficjalnej, Małgosia Dudek – właścicielka Biura Nieruchomości M-House oraz Szkoły Dobrych Manier Savoir Vivre zaprosiła obecnych Gości na lekcję kulturę wina, która odbędzie się w IBB Grand Hotel 2 grudnia. Razem z sommelierem Robertem Szulcem wybierzecie się Państwo w podróż przez winiarski świat, skosztujecie różnych rodzajów wina łącząc je z wyjątkowymi daniami podawanymi przez wybitnych szefów kuchni.
Katarzyna Porzak, z Agencji Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska, otrzymała voucher zapewniający bezpłatny udział w degustacji wina. Gratulujemy Kasiu :)
 
Po tradycyjnym grupowym zdjęciu pozostały czas został wykorzystany na długi networking, który jest najulubieńszą częścią naszych serdecznych Gości :)
 
Zapraszamy na przedświąteczne grudniowe spotkanie Klubu Sponsora w Lublinie, o którym niebawem będzie głośniej!!!
 
Dziękujemy wszystkim za obecność!
Fot. Maciej Kozłowski
2017-04-07T11:35:02+00:00 28 listopada 2016|