Relacja z 46 Klubu Sponsora w Lublinie

W tym miesiącu Hotel Focus gościł Członków Klubu Sponsora i przybyłych przedsiębiorców na 46 spotkaniu Klubu Sponsora.

Przez pierwszą godzinę spotkania trwały moderowane rozmowy B2B, w których wzięły udział osoby zainteresowane nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych.
Podczas części oficjalnej, po przywitaniu i przedstawieniu Gości przez Elżbietę Fijołek – właścicielkę Giełdy Eventów, o inwestowaniu w nieruchomości mówiła Małgorzata Dudek- właścicielka M-HOUSE nieruchomości. Dowiedzieliśmy się, co aktualnie oferuje rynek i jak sprawdzać tereny pod inwestycje.
Drugą prelegentką była Irena Juszczak – współwłaścicielka Biura Rachunkowego POLFIN, która poinformowała przedsiębiorców o – JPK czyli Jednolitym Pliku Kontrolnym, który umożliwia przekazywanie przez podatników całości lub części ksiąg podatkowych oraz dowodów księgowych w postaci elektronicznej.
Było nam bardzo miło powitać kolejne 3 firmy dołączające do Klubu Sponsora.
Podczas 46 edycji zadebiutowały następujące firmy:
– CORR System – nanotechnologie,
– Mobilne Kino 5 D,
– Sklep z markową odzieżą Outlet Lublin

Prezentację organizatora wydarzenia lokalnego miała Fundacja Fuga Mundi, która pośredniczy w zatrudnianiu osób z udokumentowanym stopniem niepełnosprawności.
Po części oficjalnej, zakończonej tradycyjnym grupowym zdjęciem rozpoczął się networking w kuluarach oraz przy stanowisku Instytutu Urody RegeneriS, którego przedstawicielki skierowały do obecnych Pań ofertę z kosmetykami kolorowymi.

Dziękujemy za obecność, wsparcie merytoryczne i niekończące się rozmowy i wymiany wizytówek :)
Na kolejne spotkanie zapraszamy pod koniec listopada! :)

Fotorelacja

2016-10-27T13:00:28+00:00 27 października 2016|