Relacja z 44 Klubu Sponsora w Lublinie

Aktywni lubelscy przedsiębiorcy i organizatorzy wydarzeń w środę 24 sierpnia spotkali się na comiesięcznym Klubie Sponsora w Hotelu Korona**** Spa & Wellness.

Każdy z uczestników miał szansę już w pierwszej części oficjalnej przedstawić reprezentowaną firmę/instytucję lub projekt. Członkowie Klubu, których z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej, są otwarci na nowe współprace biznesowe i chętnie podejmują się kolejnych wyzwań.

Podczas sierpniowego spotkania Klubu poruszane były aspekty obecnej sytuacji na rynku pracy i sposób postrzegania ich przez pracodawców i pracowników. O tym opowiedziała Magdalena Wójtowicz- V-ce Prezes Zarządu Agencji Pośrednictwa Pracy In Temporis Sp. z o.o.– Członkini Klubu Sponsora w prelekcji: „Zawirowania na rynku pracy tj. co nas czeka i jak mamy się do tego przystosować”.

Prezentacje debiutujące i przypominające o swojej działalności miały firmy:

–> Hotel Korona**** Spa & Wellness,
–> New Men Style
–> Polmark.net

Klub Sponsora daje możliwość organizatorom wydarzeń na przedstawienie swoich pomysłów przed szerokim gronem przedsiębiorców, dlatego co miesiąc przeznaczony jest również na prezentacje.

Paweł Gajewski z Biura Promocji i Rozwoju Uniwersytetu Medycznego w Lublinie powiedział o idei Kalendarza Akademickiego, który rozdawany będzie w ilości 3000 egzemplarzy wśród studentów I roku studiów polsko i anglojęzycznych. Zapraszamy zainteresowane firmy do promowania się w kalendarzu.

Członkowie Klubu co miesiąc zawierają nowe współprace, które nie sposób pominąć.
W tym miesiącu Monika i Maciej Kulka – OSK Kulka oraz Krzysztof Janiszewski – Zakład Robót Remontowo-Budowlanych zaprosili wszystkich obecnych do wsparcia rodziny Misiaków ze Świdnik.
Komentarz Moniki: „Zachęcamy wszystkich Członków do udziału w akcji Kubuś i Maciuś. Mającej na celu wykończenie mieszkania dla wspaniałej rodziny. Spróbuje i w telegraficznym skrócie opisać stację jaka spotkała rodzinę. Przynajmniej się postaram i cofne się cztery lata wstecz. Opiekuje się rodzinną, którą w życiu przeszła bardzo wiele i leży mi na sercu. Jest to mama z trójką wspaniałych dzieci. Mąż kobiety w 2012 roku zachorował na grypę i niestety ją przeziębił. Powstały powikłania po grypie które obciążyły serce. Monisia że stresu w szóstym miesiącu urodziła bliźniaki. Uszkodzenie serca było tak ogromne, że tydzień po porodzie mąż zmarł. Zostawiając ja samą z nowo narodzonymi bliźniakami i 2 letnią córką na 21mkw. Chłopcy że względu na to, że urodzili się wcześnie to mieli duży problem zdrowotny. Słabszy Kuba dostał sepsy i miał niewydolność wielu organów wewnętrznych. Walka o niego trwała ponad miesiąc. Dzięki Bogu udało mu się przeżyć. W tamtym okresie udało mi się namówić min. władze miasta Świdnika , telewizję polska, Polsat. Radio RMF FM i wielu wspaniałych ludzi na pomoc. Pomoc była ogromna. Miasto zapłaciło za przedszkole i opiekunkę do dzieci ponieważ Monika jest jedyną żywicielka rodziny i musiała wracać do pracy. Pracuje jako pielęgniarka w szpitalach. Przez te lata była bardzo dzielna. Dała radę unieść to wszystko. Jest bardzo troskliwą i kochająca matką. Nie uciekła, nie zostawiła dzieci tylko o nie walczyła i walczy zapewniając im podstawowe potrzeby. W chwili obecnej udało się zdobyć większe mieszkanie. Udało nam się zdobyć już materiały na remont, glazurę, terakotę, panele, farby, drzwi kleje itd, Agata meble, Komandor oraz Meblo hurt wyposażą w meble mieszkanie. W sumie wszystko co jest potrzebne do remontu mieszkania, które od lat 80 nie widziało pędzla jest. Jednakże jest jeszcze wiele rzeczy których nam brakuje m.in. to kuchnia indukcyjna ( w mieszkaniu nie ma gazu), pościel, ręczniki, żelazko, deska do prasowania, garnki indukcyjne, sztućce, talerze, telewizor. Jeśli udałoby się namówić Państwa do pomocy i partnerstwa w tej akcji to byłoby super. Jeszcze raz bardzo serdecznie proszę o pomoc dla fantastycznej rodziny. Moim pragnieniem jest , aby w końcu i im słoneczko zaświeciło. Nie oczekuję od Państwa wszystkiego co wymieniłam (nie ukrywam, że byłoby cudownie) . Będziemy się cieszyć z każdego rodzaju pomocy.”

Istnieje możliwość wpłaty darowizny.
Poniżej podaję numer konta Fundacji Fuga Mundi
94 1240 2382 1111 0010 4409 1986 koniecznie z dopiskiem ” darowizna dla Kubusia i Maciusia ”
Zapraszam na fb do odwiedzenia grupy Kubuś i Maciuś:https://web.facebook.com/groups/322322301164700/?fref=ts

Po części oficjalnej Gospodarz Hotelu – Damian Derkacz zaprosił Gości na kolację do oranżerii, którą możemy podziwiać w fotorelacji. Gwarne rozmowy w kuluarach również tam się odbyły. Dziękujemy za przekazywany entuzjazm i power do dalszych starań w przygotowaniu kolejnych spotkań :)

45 Klub Sponsora w Lublinie zaplanowany jest na 21 września. Wcześniej, bo 14 września – spotykamy się z przedsiębiorcami w Opolu.

Do zobaczenia!

Fotorelacja

2017-04-07T11:35:03+00:00 05 września 2016|