Relacja z 43 spotkania Klubu Sponsora w Lublinie

Kolejny miesiąc za nami i nie obyło się bez spotkania przedsiębiorców w ramach 43 Klubu Sponsora w Lublinie. Jak zawsze, frekwencja nas nie zawiodła :)

Formuła spotkań ułożona jest na potrzeby przybyłych Gości. Każdy przedstawia siebie i firmę/ instytucję, którą reprezentuje. Szczególnie wyróżniamy Członków Klubu Sponsora, których liczba wzrasta z miesiąca na miesiąc. Udział w jednym ze spotkań pozwala poznać ideę Klubu i wymienić się kontaktami, ale to stałe członkostwo zapewnia stały dostęp do potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

W tym miesiącu spotkanie rozpoczęło się miłą niespodzianką. Lubelscy tancerze, mający na koncie wiele zdobytych wyróżnień w Polsce i Europie, zaprezentowali kilka różnych styli tanecznych jako zajawka Opolskiej Gali Tańca 2016, która odbędzie się we wrześniu. Głośne brawa dowodziły ogromnemu zachwytowi i podziwowi dla Sary Kamińskiej  i Wiktora Nowaka.

Po prezentacji każdego z Gości, prelekcję pt. „Pokoleniowość w firmach rodzinnych – szanse i wyzwania” poprowadził Dominik Polak – wiceprezes Wytworni Makaronu Domowego POL-MAK S.A. Dominik podkreślał, co dla niego znaczy pojęcie „firma rodzinna’ i jak istotne jest zaangażowanie współpracowników w dbanie o dobry wizerunek firmy, umiejętność pójścia na kompromis oraz pokora.

W przerwie części oficjalnej rozmowy i przekazywanie wizytówek nie miały końca.

Debiutującą firmą w lipcu jest Beauty Dental Clinic – firma, która świadczy usługi stomatologiczne i jest otwarta na współpracę i przyjmowanie wymagających pacjentów. Zapraszamy do kontaktu z Panią Agnieszką Krawczyk.www.beautydental.pl

Joanna Zięba – właścicielka biura podróży ELLADA i Członkini Klubu Sponsora, przedstawiła aktualną sytuację w dostępności wyjazdów zagranicznych tego roku i zachęciła do dużo wcześniejszego zaplanowania następnych wakacji, aby z łatwością wybrać dla siebie atrakcyjne miejsce w niewygórowanej cenie.

W części poświęconej życiu eventowemu w regionie Lubelszczyzny, wystąpił Maciej Gołębiowski –  właściciel eM Studio i organizator, wspomnianej wyżej, corocznej Opolskiej Gali Tańca. Zaprosił do udziału we wrześniowej edycji wydarzenia, któremu towarzyszą przepiękne pokazy taneczne gwiazd i mistrzów świata. W ubiegłym roku Gośćmi specjalnymi byli: Agnieszka Kaczorowska i Tomasz Barański. W tym roku również nie zabraknie niespodzianek.

Tomasz Wójtowicz i Rafał Gański – Polskie Stowarzyszenie Wrak Race, zaprosili wszystkich na wydarzenie, które wymaga od Ciebie choć odrobinę spontaniczności, szaleństwa i głodu. W pierwszy weekend września odbędzie się kolejna edycja Wrak Atak, na którym nie brakuje emocji!! Film promocyjny, który widzieliśmy pozostawił po sobie tylko jedną zagadkę, skąd weźmiemy samochody, które całkowicie podczas wyścigu zniszczymy? A i na to organizatorzy mają radę – wystarczy się do nich zgłosić i zorganizują auto do zniszczenia :)

Rozmowy w kuluarach trwały jeszcze długi czas.

Dziękujemy za udział Członkom Klubu Sponsora, Gościom i naszym Partnerom.

Pamiętajcie, że przed kolejnym spotkaniem Klubu 24 sierpnia, organizujemy jeszcze II Piknik Klubu Sponsora „GOLF & GRILL” nad Zalewem Zemborzyckim. Szczegóły: http://www.gielda-eventow.pl/event/ii-piknik-klubu-sponsora-golf-grill-nauka-gry-w-golfa-i-integracja/

Do zobaczenia!

Za fotorelację dziękujemy fotografowi Marcinowi Iwanowi: marciniwan.com

2016-08-04T10:31:29+00:00 25 lipca 2016|