Relacja z 41 Klubu Sponsora w Lublinie

Kolejny miesiąc Klubu Sponsora za nami, a z każdym kolejnym miesiącem, przybywa więcej Członków Klubu, Gości i Partnerów. W maju 41 spotkanie odbyło się w Grand Hotelu – jak wynika z historii, w miejscu sprzyjającemu przedsiębiorcom i zawieraniu współprac, o czym poinformował nas Grzegorz Kornijów – właściciel Archiwum Kryminalnego.

Na początku, każdy z Gości miał możliwość w kilku słowach przedstawić się i swoją firmę, co pomaga w późniejszej przerwie networkingowej i wymianie wizytówek.

Prelegentem spotkania była znana nam energiczna Członkini Klubu – Elżbieta Liberda, radca prawny, która od 9 lat jest właścicielką Kancelarii Radcy Prawnego Lex Perfecta. www.lexperfecta.pl

Ze względu na specjalizację w obsłudze prawnej przedsiębiorców, została poproszona o przybliżenie tematu sposobów ochrony przed nieuczciwą konkurencją.

Przedstawionych zostało 5 typów przedsiębiorców w zakresie podejścia do ochrony informacji. Wyjaśniona została również istota stworzenia tajemnicy przedsiębiorstwa, co rozumie się przez zawieranie umów o zachowanie poufności oraz dowiedzieliśmy się, co możemy nazwać czynem nieuczciwej konkurencji. Elżbieta Liberda wyczerpująco odpowiadała na pytania jeszcze po spotkaniu oficjalnym, w czasie przeznaczonym na rozmowy w kuluarach.

Po krótkiej przerwie, powitaliśmy Firmy debiutujące w Klubie Sponsora:

* Rodzinne Centrum Odszkodowań – założone przez Krzysztofa Niedźwiedzia,
* Lubelską Fundację Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej – którą reprezentował Michał Smaga
* Panoramę Lubelską – o której więcej powiedziała redaktor naczelna Jolanta Kozak

* Hotel Korona Spa & Wellness – dyplom odebrała Marcelina Bazydło
* Dream Water – firma reprezentowana przez Edytę Mościbrodzką – Wójcik

O bardzo intensywnym rozwoju Student Travel i wysokim nakładzie akcji marketingowych powiedział Rafał Barański – właściciel Biura Podróży, które jest z nami w Klubie Sponsora już drugi rok.

Tak jak co miesiąc, także w maju gościliśmy organizatorów wydarzeń i pomysłodawców ciekawych projektów lokalnych.
Damian Majsak, właściciel Kagero Publishing zaprosił wszystkich do udziału i wsparcia promocji Pikniku Lotniczego Lotnicze Depułtycze, który odbędzie się na lotnisku obok Chełma w dniach 11 – 12 czerwca. Szykują się niesamowite atrakcje dla osób w każdym wieku. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.lotniczedepułtycze.pl i śledzenia na bieżąco rozrastającego się programu na czerwcowy weekend.

Drugim z zaproszonych gości, chcącym zaprezentować swój pomysł, który przerodził się w zbudowanie silnej marki, jest Grzegorz Kornijów – współwłaściciel Archiwum Kryminalnego, właściciel photobus.pl i fotobudka.biz. Grzegorz w zagadkowy i ciekawy sposób zachęcił uczestników do odwiedzenia Archiwum Kryminalnego, które przypomnijmy jest wyjątkową grą typu „escape room”, wzbogaconą o elektryzującą fabułę kryminalną, spójną z historią Lublina lat 30. Każdy pokój stanowi odcinek opowieści, w którym zdemaskujesz inną intrygę. Nad fabułą czuwał między innymi Marcin Wroński, autor serii retro-kryminałów o Zygmuncie Maciejewskim, oraz twórcy gier detektywistycznych z cyklu Kto Zabił?

Kilka osób, w wyniku losowania, otrzymało vouchery do Archiwum, do którego będzie można zabrać przyjaciół lub współpracowników.

Część oficjalną, jako tradycyjny punkt programu, zakończyło grupowe zdjęcie.

Dziękujemy naszej prelegentce, członkom Klubu Sponsora i przybyłym gościom za niesamowitą atmosferę i wyraźnie odczuwaną dobrą energię :)

Dziękujemy także fotografowi Łukaszowi Jabłońskiemu, który jest również członkiem Klubu, za przygotowanie fotorelacji :)

 

2016-05-24T13:27:46+00:00 24 maja 2016|