Relacja z 40 jubileuszowej edycji Klubu Sponsora w Lublinie

Za nami merytoryczna i bardzo udana konferencja „Wizja i strategia w biznesie”, która została zorganizowana w ramach jubileuszowej 40 edycji Klubu Sponsora przez Giełdę Eventów. Poświęcona została tematyce wizji i strategii w biznesie oraz rozwojowi przedsiębiorstw poprzez wprowadzanie innowacji.

Wydarzenie odbyło się 16 kwietnia 2016 r. (sobota) w godz. 09:30-14:30 w Hotelu Focus*** Centrum Konferencyjne przy al. Warszawskiej 109 w Lublinie.
Gościliśmy tradycyjnie niezwykłych i aktywnych przedsiębiorców będących Członkami Klubu Sponsora, menedżerów i handlowców lubelskich firm, przedstawicieli władz lokalnych i organizacji pozarządowych, mediów oraz osoby zainteresowane relacjami biznesowymi i marketingiem.
Gościem specjalnym konferencji był Robert Ogór– Prezes Zarządu AMBRA S.A.- www.ambra.com.pl. Firma znana z posiadania marek takich jak: CIN&CIN, DORATO, EL SOL, FRESCO, PLISKA, PICCOLO i najpopularniejszej w Polsce – Cydr Lubelski.
Robert Ogór w swoim wystąpieniu opowiedział o własnej definicji wizji i podejściu do kreowania strategii w biznesie oraz procesie „udzielania marki” przez konsumentów Cydrowi Lubelskiemu. Zdaniem Prezesa Firmy AMBRA S.A. to nie firma buduje markę, ale marka jest jej udzielana przez klientów. Dobro konsumpcyjne ma być pozytywną propozycją dla klienta. Wizja zaś stanowi na początku „wyobrażenie dzieła”. Ma określać indywidualne podejście do każdego klienta. Klienci nie decydują masowo o akceptacji marki, każdy klient robi to indywidualnie w swojej decyzji. Tworzenie wizji stanowi zaangażowanie człowieka. Zaangażowanie w wytworzenie wartości dla klienta, która będzie odpowiadała na jego potrzebę.
Jesteśmy pod wrażeniem podejścia do biznesu Pana Prezesa, podobnie jak nasi goście, którzy nie odstępowali go na krok w trakcie konferencji i długo po jej zakończeniu.

Wydarzeniu towarzyszyła także integracja przy stoisku Zacydrowani.pl. Byli z nami obecni przedstawiciele Lubelskiego Stowarzyszenia Miłośników Cydru: Tomasz Solis- wiceprezes Stowarzyszenia oraz Wioletta Wilkos. Bardzo dziękujemy!
Na smakoszy Cydru Lubelskiego, dzięki współpracy z firmą AMBRA, na stoisku promocyjnym czekał ten pyszny napój :)

Strategię promocji Regionu Lubelskiego przedstawił Artur Habza, Dyrektor Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. www.lubelskie.pl. Dziękujemy za otwartość wobec naszych przedsiębiorców i kontynuację wspaniałej współpracy!
Działania miasta Lublin na rzecz przedsiębiorczości i innowacji przedstawił Marcin Kęćko, Zastępca Dyrektora Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin. Otrzymaliśmy informacje o kluczowych projektach i programach wspierających lokalny biznes.
www.gospodarka.lublin.eu
O innowacjach w biznesie i formach ich finansowania opowiedział nam Marceli Niezgoda – Dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Dowiedzieliśmy się o kluczowych projektach finansowania rozwoju i innowacji przedsiębiorstw do końca 2016 r.
www.lawp.eu
Przykład innowacyjnego produktu na rynku zaprezentował dr Adam Kuzdraliński – Prezes Zarządu Vitagenum sp. z o.o. Niewątpliwie ich projekt laboratorium genetycznego i wykorzystania naszego DNA do szeregu badań zdrowotnych i ponadto ich dokładna interpretacja, robi już furorę na rynku. Dr Kuzdraliński przedstawił etapy rozwoju marki i dalszą strategię działania. Brzmi dumnie! Więcej nawww.vitagenum.pl
Nasz Klub Sponsora stale się rozwija. W sobotę przywitaliśmy kolejne debiuty Członków Klubu na naszym parkiecie eventowym. Wspaniałymi markami są:
1. Centrum Ogrodzeniowe Parkan: www.parkan-ogrodzenia.pl
2. In Temporis Polska Sp. z o.o.- agencja pośrednictwa pracy: www.intemporis.eu
3. 3TOP Meble- meble kuchenne z: Paweł Tomczyk:www.3top.pl
4. Szkoła Savoir-Vivre w Lublinie
5. oraz debiut lutowy- Kwiaciarnia Impresja
Dziękujemy za zaufanie!
Na koniec, zgodnie z tradycją spotkań, mieliśmy wystąpienie organizatora. Jolanta Kozak – redaktor naczelna „Panoramy Lubelskiej” przedstawiła ideę organizowanej 2 edycji gali konkursu „Liderzy Przedsiębiorczości 2016”, która promuje kreatywność spółdzielni i banków spółdzielczych. Wyróżniane są firmy, które odnotowując zyski na rynku, jednocześnie dbają o członków, pracowników, a także otoczenie, w którym funkcjonują.
Zamieszczamy relację z gali ubiegłorocznej. Tegoroczna gala już w połowie maja!
http://panoramalubelska.pl/liderzy-spoldzielczosci-2015/

Serdecznie dziękujemy za udzielony patronat honorowy przez:
Pana Marszałka Sławomira Sosnowskiego- Województwa Lubelskiego
Pana Krzysztofa Żuka- Prezydenta Miasta Lublin
Pana Pawła Pikulę- Starostę Lubelskiego
Dziękujemy niezmiennie naszym partnerom medialnym:www.tvp.lublin.pl, www.lublin112.pl, www.NagrajBiznes.tvoraz www.panormalubelska.pl.
Zachęcamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez TVP 3 Lublin: http://lublin.tvp.pl/24930491/aktywne-firmy-jubileusz-klubu-sponsora
Dziękujemy Hotel Focus Centrum Konferencyjne Manager Iwona Maciążek, Magdalena Pacek za wspaniałą współpracę!
DZIĘKUJEMY wszystkim naszym Prelegentom, Członkom i Gościom. Do zobaczenia na kolejnych edycjach!

Fot. Maciej Kozłowski

2016-05-09T07:15:32+00:00 18 kwietnia 2016|