Relacja z 17 Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Opolu

23 maja 2017 r. odbyła się 17 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Opolu. Rozmawialiśmy o relacji marki osobistej a marki firmy kierowanej przez przedsiębiorcę.
Joanna Chojnowska i Iwona Caputa z firmy Black Cat Company pokazały na bazie słodkich i barwnych ćwiczeń, jak nasze oczekiwania wobec produktu zdarzają się z doświadczeniami podczas jego testowania (na bazie truskawek z ‘białym proszkiem’ :)). To ich różnica in plus bądź in minus kształtuje pozytywnie bądź negatywnie naszą markę. Wizerunek możemy kształtować dowolnie, lecz marka zbudowana na rynku daje wyznacznik naszej jakości.
W Klubie przywitaliśmy nową firmę- Hypnos Beds- produkującą luksusowe łóżka od początku XX wieku. Firma jako jedyna posiada akredytację brytyjskiej rodziny królewskiej. Oznacza to, że jest jedynym dostawcą łóżek na dwór królowej Elżbiety II. Miło nam przywitać taką markę w gronie klubowiczów.
Dziękujemy też pięknie za zaufanie na drugi rok współpracy Spółce KlimkiewiczKnapik s.c.- za zaufanie na kolejne 12 miesięcy. Dziękujemy za zaangażowanie do tej pory i niezwykły profesjonalizm!
Na koniec- prezentacja wydarzenia objętego patronatem medialnym Giełdy Eventów- wspaniałe organizatorki Parada Panien Młodych- Samanta Stachowicz i Klaudia Spodzieja zaprosiły na wydarzenie już 3 czerwca :) Serdecznie zapraszamy!
Fot. Andrzej Madziar- dziękujemy!

2017-05-29T12:07:52+00:00 26 maja 2017|