Relacja z 13 Edycji Klubu Sponsora w Opolu

Za nami XIII Edycja Klubu Sponsora w Opolu. Było inspirująco i motywująco.

Spotkanie tradycyjnie otworzył duet – Ela Fijołek, założycielka Klubu Sponsora w Lublinie oraz Kamila Osiadacz, koordynator regionalny oddziału opolskiego.

Gościem specjalnym naszego spotkania była Pani Jolanta Kawecka, Z-Dyr. w Departamencie Współpracy z Zagranicą  i Promocji Regionu przy Urzędzie Marszałkowskim, odpowiedzialna za konkurs „Opolska Marka”. Pani Jola zachęcała przedsiębiorców, którzy gościli na naszym spotkaniu, do wzięcia udziału w konkursie i opowiadała o możliwościach, jakie daje tytuł „Opolskiej Marki”.

Dla wzmocnienia słów Pani Joli postanowiliśmy zaprosić również Pana Jerzego Marciniaka, laureata zeszłorocznej edycji konkursu, prezesa zarządu w firmie Tipac, która wymyśliła rewolucyjne rozwiązanie do restauracji i hoteli.  Dowiedzieliśmy się, czym jest produkt, który uzyskał nagrodę Urzędu Marszałkowskiego, a także dlaczego i w jaki sposób warto się wyróżniać wśród konkurencji oraz dlaczego należy komunikować swoją markę na zewnątrz.

Jak zwykle każdy uczestnik spotkania miał okazję przedstawić się na forum, co ułatwiło późniejszy networking.

Potem nastąpił kolejny stały punkt programu – prelekcja merytoryczna. Specjalistka w zakresie wizerunku, Agnieszka Tomczuk, wprowadziła nas w tajniki wizerunku w biznesie. Dowiedzieliśmy się, co to jest dress code oraz jakie są jego zasady, co ubierać na spotkania biznesowe, a czego unikać. Mieliśmy także możliwość zobaczenia tego na przykładzie jednego z członków Klubu, którego Agnieszka wybrała, aby omówić zasady obowiązujące Panów wdoborze garderoby na spotkania biznesowe. Okazało się, że jego prezentacja wypadła idealnie, z czego niezmiernie się cieszymy :)

Po prelekcji nastąpiła krótka przerwa networkingowa, podczas której uczestnicy mogli nawiązać relacje i wymienić się doświadczeniami.

Po przerwie przyszedł czas na przywitanie w Klubie nowej marki, jaką jest Medyczne Centrum Naukowo-Diagnostyczne BB-Med. Poznaliśmy także bliżej firmę, która swój debiut ma już za sobą, teraz przyszedł czas na jej prezentację. Po raz kolejny witamy więc Rose Belle J Mieliśmy również okazję przypomnieć sobie, jakie usługi świadczy NS Productions, który swoją prezentację postanowił połączyć z króciutką prelekcją odnośnie robienia zdjęć.

Każde spotkanie kończy się wystąpieniem Organizatora jakiegoś wydarzenia/inicjatywy. Tym razem gościliśmy panią Agnieszkę Zniszczoł, wolontariuszkę w Fundacji Mam Marzenie, spełniającej marzenia nieuleczalnie chorych dzieci.

Tradycyjnie część oficjalną spotkania zamknęło wspólne zdjęcie.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za obecność, a także Gościom Specjalnym i prelegentce, którzy zechcieli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Korzystając z okazji zapraszamy Państwa na I Galę Rozstrzygającą Konkurs na Najlepszych Sponsorów Opolszczyzny 2016, będącą jednocześnie podsumowaniem pierwszego roku istnienia Klubu w Opolu.

Widzimy się już 3 lutego o godz. 18:45 w Centrum Rozrywki Kubatura. Historia lubi zataczać koło, wracamy więc tam, gdzie wszystko się zaczęło :)

Do zobaczenia!

2017-01-25T14:16:31+00:00 25 stycznia 2017|