Relacja z 128 edycji KOB: Cyfryzacja i Robotyka

Składamy ogromne podziękowania za udział w 128 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, który był dedykowany tematyce cyfryzacji i robotyki, rozwoju tych obszarów w firmach oraz ich dofinasowaniu. Edycję wraz z Elżbietą Fijołek współprowadził Klubowicz Robert Hołowiecki, właściciel Organic Polska.
Konferencja odbyła się 30 sierpnia w Wierzchowiska Golf & Country Club.

Bardzo nam miło, że w gronie nowych Klubowiczów przywitaliśmy:
💥 Brilliant Decisions
💥 Rock Music School – Szkoła Rocka w Lublinie
💥 L-Went
💥 AdVisor – Marketing Online
💥 LOGAN
💥 Stół i Wół
💥 Sportspark- powrót do Klubu
Życzymy owocnej współpracy i dziękujemy Wam za zaufanie!

Prezentacje 5-minutowe Klubowiczów należały do:
• Debiut: Ewy Dzikowskiej- Rock Music School – Szkoła Rocka w Lublinie, gratulujemy 9 urodzin Szkoły!
• Przypominająca: Barbary Gacan-Flak- rodzinna firma Dziak, regeneracja silników, gratulujemy jubileuszu 40 lat na rynku!
• Debiut: Aleksandry Mudy i Damiana Hamerskiego, Brilliant Decisions, spółka zajmująca się oprogramowaniem i badaniami rynku.

Po przerwie networkingowej, przyszedł czas na panel merytoryczny edycji.
Wysłuchaliśmy bardzo ciekawego panelu o tematyce cyfryzacji i robotyki, jak je rozwijać w naszych firmach i z jakich dofinansowań możemy skorzystać. Panel poprowadził z panelistami z całego kraju, którzy mają ogromne doświadczenie i praktykę w tych dziedzinach, nasz Klubowicz: Krzysztof Dębniak, Dyrektor Zarządzający Res Investment.
W panelu wystąpili:
Green Miles – Justyna Kamińska- prezes zarządu (Olsztyn), Res Investment – Rafał Splitt- prezes zarządu (Gdańsk i Lublin)- Klubowicz, Maszynoznawcy – Michał Duplaga- właściciel (Rzeszów), Corobotics – Olaf Parasiewicz- członek zarządu (Warszawa), Brilliant Decisions – Rafał Muda, prezes zarządu (Lublin)- Klubowicz
Serdecznie dziękujemy za merytoryczną dyskusję i Wasz udział!
Krzysztof, dziękujemy za Twój wkład w edycję!

Po tradycyjnym zdjęciu grupowym, na Uczestników czekała także:
Degustacja premierowego wina gronowego Winnicy Lubelskiej!
oraz oglądanie aut dostawczych Nazaruk Service.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie!
Fot. Najlepszy Kadr

2023-09-08T17:22:08+00:00 31 sierpnia 2023|