Relacja z 12 Edycji Klubu Sponsora w Opolu

Za nami pierwszy rok funkcjonowania Klubu Sponsora w Opolu. Ostatnie w tym roku spotkanie odbyło się 14 grudnia w Hotelu Mercure i stało pod znakiem wielu niespodzianek. Wśród gości spotkania było kilkudziesięciu przedsiębiorców z różnych branż oraz kilku Organizatorów różnych inicjatyw lokalnych.

Tradycyjnie spotkanie otworzył duet – Ela Fijołek, założycielka Klubu w Lublinie oraz Kamila Osiadacz, koordynator regionalny w Opolu. Każdy z uczestników miał możliwość przedstawienia siebie i swojej firmy/inicjatywy, co zmniejszyło dystans między gośćmi i ułatwiło późniejszy networking.

Kolejnym stałym punktem programu była prelekcja merytoryczna, którą poprowadziła Marta Jonak, PR Menager w Sonica Audio Salon oraz freelance personal trainer. Marta podzieliła się z nami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu „Procesu obsługi klienta”. Dowiedzieliśmy się, na co zwracają uwagę klienci podczas ich obsługi, co jest dla nich ważne, a co wzbudza w nich niechęć; co zrobić, aby klient był zadowolony z obsługi i jak postępować, by zechciał do nas wrócić, a także jakie są typy klientów i jak sobie radzić z każdym z nich. Mieliśmy nawet możliwość uczestniczenia w kilku scenkach sprzedawca-klient, aby utrwalić sobie zwartą w prelekcji wiedzę.

Bardzo dziękujemy za niezwykle ciekawą, inspirującą i motywującą do pracy nad swoją obsługą klienta prelekcję.

Podczas przerwy, jak zawsze, goście spotkania wpadli w wir rozmów i nawiązywania relacji. Druga część spotkania to czas poświęcony Członkom Klubu i Organizatorom. Każde spotkanie zamyka wystąpienie Organizatora, na tym spotkaniu mieliśmy przedstawione aż dwie ciekawe inicjatywy.

Pierwszą przedstawiła nam nasza prelegentka. Była to historia o przyjacielu, który kilka miesięcy wcześniej miał bardzo poważny wypadek, efektem którego jest paraliż ciała od klatki piersiowej w dół. Michał postanowił się jednak nie załamywać i stworzył fundację „Zero załamki”. Nagrał wzruszający filmik, który ma za zadanie inspirować ludzi na całym świecie.

Drugą inicjatywę przedstawiła nam Małgorzata Janik-Janikowska, która w imieniu Fundacji Ludzki Gest naszego Członka Klubu, zaprosiła nas na „Świąteczne granie” , które odbędzie się 27 grudnia w Częstochowie i opowiedziała o ich zapotrzebowaniu na fanty/gadżety.

Po wszystkich prezentacjach przyszedł czas na rozdanie nagród w konkursie mikołajkowym. Każdy z uczestników przed spotkaniem wypełnił formularz, w którym miał odpowiedzieć na jedno wdzięczne pytanie konkursowe „Za co cenię/lubię Klub Sponsora?”. Dzięki Członkom Klubu i Partnerom spotkania każdy z uczestników konkursu został nagrodzony, a trzy najlepsze odpowiedzi wyróżnione i nagrodzone podwójnie. Bardzo dziękujemy wszystkim fundatorom nagród:

Członkowie Klubu:

1) Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej

2) Halk Agency

3) Moravskie Wino

4) Wypożyczalnia samochodów Motolife

5) Rose Belle

6) Ventier

7) Centrum Rozrywki Kubatura

Partnerzy:

1) Gabinet kosmetyczny Q10

2) Akademia Językowa

3) Manufaktura Słodkości „Bononimka”

4) Make -Up Artist & Stylist Agnieszka Tomczuk

5) Dworek Artystyczny i Fundacja BluesOpole

6) Salon Fashion Room

7) Freelance Personal Trainer Marta Jonak

8) Sonica Auto Salon

9) Impilo Studio Dietetyki

To nie był koniec niespodzianek. Każdy z Gości spotkania dostał słodki upominek w postaci paczuszki ciastek i pierników, upieczonych i zapakowanych przez koordynator regionalną Kamilę Osiadacz.

Na zakończenie uczestnicy zostali tradycyjnie zaproszeni do wspólnego zdjęcia. Po części oficjalnej pozostał czas na luźny networking.

Dziękujemy wszystkim Gościom za obecność na 12, zamykającym pierwszy rok istnienia Klubu w Opolu, spotkaniu mikołajkowo-gwiazdkowym. Życzymy zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych miłości, uśmiechu i radości, a na nadchodzący Nowy Rok mnóstwo wytrwałości w postanowieniach, ogrom satysfakcji z podejmowanych decyzji i dążenia do spełniania marzeń.

Do zobaczenia w Nowym Roku na 13 Edycji Klubu Sponsora już 18 stycznia!

2017-04-07T11:35:02+00:00 20 grudnia 2016|