Relacja z 110 edycji Klubu on-line

Dziękujemy za udział w 110. edycji Klubu Odpowiedzialnego online. Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników i liczne wyjazdy na ferie, spotkaliśmy się online. Konferencja w ramach 110. edycji Klubu odbyła się 23 lutego br. (środa) o godz. 18:00 poprzez platformę Zoom.

Podczas edycji w części merytorycznej wystąpił Dominik Polak- Wiceprezes POL-MAK S.A., bohater polskiej edycji programu „Kryptonim Szef PL”. Wcielił się w rola pracownika Macieja, by przekonać się, czy w zakładzie wszystko działa i jak wyglądają relacje pracownicze. Opowiedział nam o swoim wnioskach, jak udział w programie pomógł mu odkryć, co należy poprawić w poszczególnych działach firmy.

Z kolei nasz wieloletni Klubowicz- Krzysztof Janiszewski- właściciel Zakładu Robót-Remontowo-Budowlanych Krzysztof Janiszewski odniósł się do relacji zewnętrznych. Opowiedział o doświadczeniach z blisko 40-letniej działalności w branży budowlanej.

W Klubie przywitaliśmy spółkę deweloperską- MT Development, prowadzoną przez Michała Tkaczuka.

Witamy i życzmy wielu sukcesów!

Dziękujemy za wystąpienie w ramach Inspiracji Biznesowych naszemu Klubowiczowi- Sławomirowi Sokołowskiemu.

Spotkanie współprowadził Michał Szymczuk- właściciel AX Helpers, który jest z nami 4-ty rok. Dziękujemy za merytorykę i super energię!

Spotkaniu towarzyszyło blisko 10 rotacji rozmów w pokojach ZOOM. Dziękujemy za wspólny networking!

2022-03-14T16:08:15+00:00 07 marca 2022|