Relacja z ­čĺąGali „Odpowiedzialna Marka Roku 2023”- 11-lecie KOB ­čĺą

24 maja br. odby┼éa si─Ö ┬áGala ÔÇ×Odpowiedzialna Marka Roku 2023ÔÇŁ-11-lecie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, podsumowuj─ůca aktywno┼Ť─ç w zakresie spo┼éecznej odpowiedzialno┼Ťci firm cz┼éonkowskich na rynku lubelskim.┬á­čĺą Uroczysto┼Ť─ç mia┼éa miejsce w Atelia Centrum Bankietowo- Cateringowym i by┼éa 137. comiesi─Öcznym spotkaniem KOB.

Patronat Honorowy nad wydarzaniem objęli Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk.

Partnerem Strategicznym Gali by┼é Urz─ůd Marsza┼ékowski Wojew├│dztwa Lubelskiego w Lublinie.┬áDzi─Ökujemy za kolejny rok wspania┼éej wsp├│┼épracy i udzia┼é w Kapitule.

Partnerami G┼é├│wnymi Gali by┼é Urz─ůd Miasta Lublin oraz Klubowicze WAT Producent Blach Dachowych.

Do Klubu do┼é─ůczy┼éo 8 nowych firm cz┼éonkowskich i liczy ju┼╝ ponad 130 Klubowicz├│w. Klub przywita┼é Firmy: Resoft, Toyota Auto Park Lublin, Fortum Karol Czachorowski, Andrzej Szulakowski, Consultrix Krystyna G├│rak, Biuro Rachunkowe Renata Sa┼éaga, ODZ Europe oraz Trenado Marek Melaniuk.

W trakcie Gali na Uczestnik├│w czeka┼éy wyj─ůtkowe atrakcje dla Go┼Ťci. W┼Ťr├│d nich wyst─Öpy: Violin Angel, Rock Music School- Koncert Uczni├│w z Klubu oraz Po┼éawiacze Pere┼é Improv.

Na scenie us┼éyszeli┼Ťmy tak┼╝e Katarzyn─Ö Velinow, prezes Fundacji Krewniacy, kt├│ra przypomnia┼éa nam przy tej Uroczysto┼Ťci o tak wa┼╝nej sprawie dla drugiego cz┼éowieka, jak oddawanie krwi.

Kolejn─ů niespodziank─ů tego wieczoru by┼é wyj─ůtkowy wyst─Öp Uczni├│w Lubelskiej Szko┼éy Rocka- Rock Music School- Cz┼éonk├│w Klubu. Ewa i Marcin tworz─ů od ponad dekady t─Ö wyj─ůtkow─ů przestrze┼ä dla rozwoju talent├│w i pasji naszych i naszych dzieci. Swoje 10-lecie przypiecz─Ötowali wej┼Ťciem do KOB w zesz┼éym roku.┬á Wyst─ůpi┼éy dla nas wspania┼ée uczennice: Julia Janusz oraz Liliana Zubrzycka, c├│rka naszych Klubowicz├│w ­čśŐ

Gali 11-lecia KOB towarzyszy┼éo og┼éoszenie wynik├│w konkursu┬áOdpowiedzialna Marka Roku 2023. W Kapitule zasiad┼éy: Elwira Lorenz- p.o. Dyrektora Departamentu Gospodarki Urz─Ödu Marsza┼ékowskiego Wojew├│dztwa Lubelskiego w Lublinie oraz El┼╝bieta Fijo┼éek- za┼éo┼╝ycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Wraz z Cz┼éonkiniami Kapitu┼éy statuetki wr─Öczy┼é Cz┼éonek Zarz─ůdu Wojew├│dztwa Lubelskiego dr hab. Marcin Szewczak Profesor KUL.

Wyróżnienia przyznane zostały firmom członkowskim w siedmiu kategoriach.

­čĺą Tytu┼é: „Odpowiedzialna┬áMarka Roku 2023” w kategorii: Zaanga┼╝owanie spo┼éeczne

Mobilne Centrum Piel─Ögniarskie

­čĺąTytu┼é: „Odpowiedzialna┬áMarka Roku 2023” w kategorii: Ochrona ┼Ťrodowiska

Organic Polska

­čĺą Tytu┼é: „Odpowiedzialna┬áMarka Roku 2023” w kategorii: Uczciwe praktyki rynkowe

Ldom Nieruchomo┼Ťci

­čĺą Tytu┼é: „Odpowiedzialna┬áMarka Roku 2023” w kategorii: Relacje z interesariuszami

TEZET

­čĺą Tytu┼é: „Odpowiedzialna┬áMarka Roku 2023” w kategorii: Dzia┼éalno┼Ť─ç charytatywna

Salon Urody Pearls

­čĺą Tytu┼é: „Odpowiedzialna┬áMarka Roku 2023” w kategorii: Stosunki pracy

Technika Zabezpieczeń Rafał Litwiniuk

­čĺą Tytu┼é: „Odpowiedzialna┬áMarka Roku 2023” w kategorii:┬á Marketing sportowy

Luvi

Zostały także wyróżnione wydarzenia z 2023 roku:

 

­čĺąTop Event 2023

serwisu www.gielda-eventow.pl

IX edycja Og├│lnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2023

Organizowana przez Europejskie Centrum Biznesu

 

­čĺą Top Event 2023 Wyr├│┼╝nienie

serwisu www.gielda-eventow.pl

Gala Mody i Biznesu Lublin 2023

organizowana przez I AM EVENT.

Gratulujemy Laureatom!

Pani Dyrektor Elwira Lorenz przeprowadzi┼éa prezentacj─Ö dla przedsi─Öbiorc├│w odno┼Ťnie projektu Marketing Gospodarczy Wojew├│dztwa Lubelskiego III. Projekt ÔÇ×Marketing Gospodarczy Wojew├│dztwa Lubelskiego IIIÔÇŁ wsp├│┼éfinansowany jest ze ┼Ťrodk├│w Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Dzia┼éanie 2.7 Lubelskie M┼ÜP na rynkach zagranicznych.

Podczas Gali zosta┼éy tak┼╝e wr─Öczone wyr├│┼╝nienia Klubowiczom za 5 i 10 lat cz┼éonkostwa w Klubie Odpowiedzialnego Biznesu. 5 lat: Ldom Nieruchomo┼Ťci oraz Wierzchowiska Golf & Country Club oraz 10 lat: Agencja Reklamowa Posters, Sportspark oraz Camp Leaders Polska.

Gal─Ö wspaniale poprowadzili Klubowicze: Justyna Stachowicz, Wiceprezes Zarz─ůdu Sp├│┼éki Lubelskie Zak┼éady Remontowe oraz┬á Adam Saj, prowadz─ůcy Kancelari─Ö Radcy Prawnego Adam Saj. Dzi─Ökujemy!

W niespodziance dla Laureatów i Klubowiczów uczestniczył Ten od AI, czyli Rafał Garbacz.

Klubowicze tak┼╝e zgotowali niespodziank─Ö w postaci wspania┼éego tortu i upomink├│w od Poczty Polskiej SA, nale┼╝─ůcej do Klubu. Dzi─Ökujemy pi─Öknie!

Patronat medialny:

TVP 3 Lublin:

Dziennik Wschodni

Lublin112.pl

Kurier Lubelski

Dzi─Ökujemy!

Dzi─Ökujemy Klubowiczom, Partnerom, Przedstawicielom Instytucji oraz Go┼Ťciom za tak liczne przybycie!

Fot. Najlepszy Kadr

Fot. Statuetek- @produkciara

 

Partnerem Strategicznym Gali jest Województwo Lubelskie: www.lubelskie.pl

    

 

Partnerem Głównym Gali jest Miasto Lublin: www.lublin.eu

Partner Gali:

 

Patronat medialny:

2024-05-29T11:15:57+00:00 27 maja 2024|