Relacja: 94 edycja on-line Klubu Odpowiedzialnego Biznesu „MOTORSPORT I BIZNES”

94 edycja on-line Klubu Odpowiedzialnego Biznesu „MOTORSPORT I BIZNES”

20 października odbyła się 94 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu on-line. Giełda Eventów zorganizowała wideokonferencję dla Kubowiczów i Gości o tematyce „Motorsport i biznes” z udziałem Gości Specjalnych. Spotkaniu on-line towarzyszyło tradycyjne przedstawienie się Klubowiczów i Gości, panel dyskusyjny z Gośćmi edycji oraz rozpoczęcie nowego cyklu „Inspiracje Biznesowe”.
W panelu dyskusyjnym wystąpiło dla nas 5 ekspertów. Byli to: Ewa Wójtowicz– kierowca wyścigów górskich, Jakub ‘Colin’ Brzeziński– kierowca rajdowy, Piotr Cąkała– prezes Moto- Park Ułęż, Cezary Kłosiński– właściciel Race Rush Garage, Adam Lis- Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy.
Zgromadzeni przed komputerami przedsiębiorcy poznali pasje, drogę do kariery, sukcesy i przeszkody Panelistów, które towarzyszyły im podczas łączenia motorsportu z biznesem.
W drugiej części spotkania nasz Klubowicz Robert Suszko z Polskiego Instytutu Rozwoju Strategii Biznesowych podzielił się z uczestnikami spotkania Inspiracją Biznesową.
Na koniec przywitaliśmy także dwóch nowych Klubowiczów – Hydroexpress i BOOOB BUDOWNICZY Sp. z o.o.. Dziękujemy za zaufanie!
Dziękujemy uczestnikom za kolejne spotkanie i zapraszamy już w listopadzie!
Patronat medialny:

       

Dziękujemy!

2020-10-21T12:01:04+00:00 21 października 2020|