Relacja: 89 edycja on-line Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Finansowanie działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie tematem 89 edycji on-line KOB

27 maja odbyła się 89 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu on-line. Giełda Eventów zorganizowała wideokonferencję dla Kubowiczów i Gości o tematyce Finansowanie działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie”. Spotkaniu on-line towarzyszyło tradycyjne przedstawienie się Klubowiczów i Gości, prezentacje członkowskie oraz wystąpienia Gości edycji. W dwóch panelach tematycznych wystąpiło dla nas 4 ekspertów. Reprezentantem Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie – ARP S.A. w Lublinie była Pani Dyrektor Beata Janczak, która przekazała informacje dotyczące działalności Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz w głównej mierze udzielanego Przedsiębiorcom wsparcia finansowego w ramach Tarczy Antykryzysowej. W drugim 30-minutowym panelu wystąpiło 3 ekspertów PwC Polska. Był to panel poświęcony tematyce finansowania działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie, czyli jak przywrócić dobrą kondycję przedsiębiorstwa. Wystąpili: Pani Barbara Brzezińska, menedżer, PwC Polska,  PwC Polska, Pan Paweł Pyrlik, ekspert, PwC Polska oraz Pan Michał Przybylski, menedżer, PwC Polska. Zgromadzeni przed komputerami przedsiębiorcy poznali szerokie spektrum możliwości finansowania rozwoju ich firm. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i zaproszenie Klubowiczów do współpracy.

W drugiej części spotkania trzech Klubowiczów w krótkich prezentacjach przedstawiło swoje działalności. Realizacje spawalnictwa dla designu wprost ze swojego warsztatu pokazał nam Konrad Flis, właściciel Olas Design Studio. Potem on-line przenieśliśmy się do Najlepszej Drukarni na Świecie, prowadzonej przez Michała Mazka. Mogliśmy obejrzeć szereg form reklamy drukowanej i zewnętrznej realizowanych od kilkunastu lat przez Najlepszą Drukarnię na Świecie. Z kolei Grzegorz Purc przedstawił nam działalność Firmy Voltmax, specjalizującej w wykonywaniu i sprzedaży instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz małych i średnich firm. Grzegorz Purc pokazał kilkadziesiąt realizacji oraz usprawnienia dokonane w trakcie ich instalacji.

Już w czerwcu zapraszamy na 90 edycję Klubu. Cieszymy się, że możemy tyle czasu nieprzerwanie promować i łączyć niezależnie od miejsca aktywnych przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji. Zapraszamy do udziału w czerwcu i współpracy z nami!

Patronat medialny:

       

Dziękujemy!

2020-06-01T08:22:19+00:00 29 maja 2020|