Nowy Sezon: IX Spotkanie Klubu Sponsora- Marketing blogowy i budowanie relacji

Niezmiernie miło nam zaprosić na nowy sezon Klubu Sponsora. II edycję spotkań rozpoczynamy od małej zmiany… Na spotkania zapraszamy ekspertów z dziedziny marketingu i rozwoju biznesu.

Do udziału tradycyjnie zachęcamy Sponsorów, Organizatorów, Przedstawicieli organizacji studenckich, NGO i mediów oraz wszystkie osoby zainteresowane!

Tematem spotkania będzie MARKETING BLOGOWY i budowanie relacji. Prelekcję poprowadzi Michał Janiszek- trener, bloger, specjalista z dziedziny marketingu internetowego i właściciel Instytutu Nowoczesnego Biznesu (www.instytutnowoczesnegobiznesu.pl).

gl1

 

Główne pytania i wyzwania towarzyszące kolejnemu spotkaniu to:

– Co daje prowadzenie bloga?

– W jaki sposób skutecznie o prowadzić?

– Co buduje relacje?

– Praktyczne wskazówki, wymiana informacji, wniosków!

Macie pomysły na swój udział w spotkaniu? Zapraszamy do kontaktu!

AGENDA:

Część oficjalna godz. 18:00- 20:00

  • Przywitanie uczestników
  • Przedstawienie sylwetek Sponsorów
  • Prelekcja połączona z dyskusją: MARKETING BLOGOWY i budowanie relacji”
  • Wystąpienie konkursowe jednego Organizatora
  • Wręczenie Tytułów nowych Członków Klubu Sponsora
  • Wspólne zdjęcie

Od godz. 19:30 Networking

Koszt uczestnictwa: 20 zł. Płatność WYŁĄCZNIE na konto bankowe IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 do 26 września 2013 z dopiskiem: „Opłata za Klub Sponsora”

Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez maila: biuro@gielda-eventow.pl (prosimy podać imię, nazwisko oraz nazwę organizacji). Liczba miejsc ograniczona!

Spotkania Klubu Sponsora mają na celu integrację Sponsorów z Organizatorami, dyskusję na temat profesjonalnego sponsoringu eventów i integrację podmiotów organizujących wydarzenia w regionie! Zrzesza Firmy aktywnie wspierające inicjatywy w naszym regionie i prowadzące działania z event marketingu. Klub z miesiąca na miesiąc się rozwija i będzie podejmował kolejne ważne z tej dziedziny tematy.

Organizatorem spotkania jest Giełda Eventów, promująca wydarzenia i firmy Sponsorów poprzez pierwszy serwis tego typu w Polsce!

Miejsce: Sala restauracyjna, Parter, Hotel Restauracja Focus***

(http://hotelfocus.pl/krasnicka/), Al. Kraśnicka 80, 20-718 Lublin

Do zobaczenia!

 

UWAGA!

KONKURS DLA ORGANIZATORÓW!

Prosimy o przesłanie informacji o Waszych najbliższych inicjatywach na biuro@gielda-eventow.pl. Osoba z najciekawszym pomysłem i propozycjami otrzyma możliwość 5- minutowego wystąpienia podczas najbliższego Klubu Sponsora! Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 23 września do godz. 23:59!

 

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania Klubu Sponsora w Lublinie 27 września 2013 r.

Partnerem Strategicznym Spotkania jest Hotel Restauracja Focus***
2017-04-07T11:35:08+00:00 19 lutego 2016|