METAMORFOZY w ramach projektu Klubu Sponsora

W ramach działalności firm w branży welness&beauty podczas XXIII spotkania Klubu Sponsora odbyła się prezentacja przeprowadzonych METAMORFOZ, do których zgłosili się chętni Goście uczestniczący w październikowym spotkaniu.

1. METAMORFOZA realizowana przez m2

 

m3m4

„Slim Line to bardzo nowoczesny gabinet kosmetyczny i odnowy biologicznej, z bardzo nowoczesnymi urządzeniami. Atmosfera po prostu wspaniała, panie które tam pracują są przesympatyczne. Czułam się wspaniale w tych pięknie i gustownie urządzonych wnętrzach. Zabieg na twarz, który tam miałam znacznie poprawił moją cerę, odżywił skórę a na koniec profesjonalnie wykonany makijaż, czułam się po prostu wspaniale. Polecam każdej Pani, gdyż przy tym wachlarzu, zabiegów które gabinet oferuje, każdy znajdzie coś dla siebie.” -Beata Gajowiak

m5m6

„Przede wszystkim już od pierwszego momentu zauważalne jest profesjonalne podejście personelu do klienta. Firma to przede wszystkim ludzie, tu – idealnie dobrani i sprawdzeni, do tego do pracy podchodzą z pasją i uśmiechem. Każda z Pań udziela rzetelnych sprawdzonych informacji. Osoby tam zatrudnione nie ograniczają się życzeń klienta, sugerują korzystanie z takich usług, jakie w danej sytuacji będą najbardziej efektywne. Widać ich identyfikację z marką pod której szyldem pracują, ich zgranie, zaradność i samodzielność w podejmowaniu decyzji. Wzbudzają zaufanie, widać, że wiedzą co robią:)
Zostałam zaproszona do przyciemnionego gabinetu, gdzie przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki moja twarz została poddana zabiegom. Po zabiegach skóra była znacznie bardziej napięta, nawilżona i odżywiona. Został mi nałożony makijaż dzienny, Pani która go wykonywała dysponowała markowymi kosmetykami, wprawną ręką i wiedzą na temat tego, jak zaczarować rzeczywistość:)  Każda kobieta zasługuje na taką chwilkę dla siebie:)
Atutem tego miejsca jest serdeczność i mądrość Właścicielki tego lokalu – najwyższy profesjonalizm połączony z niegasnącym entuzjazmem. Miejsce magiczne, gdzie profesjonalizm i wiedza łączy się z pasją. Polecam z czystym sumieniem.”
– Karolina Sroka

Kontakt i więcej informacji o firmie

2.    METAMORFOZA realizowana przez

m7

 

m8m9
Kontakt i więcej informacji o firmie

„Na jednym ze spotkań Klubu Sponsora dowiedziałam się o organizowanej akcji metamorfoz. Jedną z nich miała przeprowadzić Agata Firlej, mobilna wizażystka, właścicielka firmy Agata Firlej make up & styling. Zaciekawiona efektami zgłosiłam się do udziału. Metamorfoza obejmowała zmianę fryzury, stylizację oraz makijaż. Wszystkie zabiegi wykonane zostały z wielką dokładnością oraz profesjonalizmem. Agata traktuje każdego klienta indywidualnie, nie narzuca swojej wizji, a jednak dopasowuje wizaż do charakteru  osoby i uwydatnia atuty urody. Dodatkowo daje cenne wskazówki  dotyczące codziennego makijażu.  Widać, że wykonuje  swoją pracę z pasją , dzięki  czemu efekty są zachwycające, a przy tym atmosfera jest bardzo przyjazna.  Z przyjemnością polecam usługi Agaty każdemu, myślę, że efekty zaskoczą was bardzo pozytywnie.”- Agata Czubiel

3. METAMORFOZA realizowana przez 

m10

m12m13

W salonie C-YOU znaleźliśmy także zupełną NOWOŚĆ, nigdy wcześniej niewidzianą :)

m14

Kontakt i więcej informacji o firmie

Salon Optyczny C-You jest miejscem niezwykle przyjaznym. Pracownicy salonu są bardzo mili, uprzejmi i profesjonalni. Służą fachową pomocą i doradztwem. Atmosfera w salonie jest wspaniała. Wszyscy są uśmiechnięci i chętni do pomocy. Zdecydowanie polecam ten salon wszystkim okularnikom :)” -Anna Warszawska-Dąbek

3. METAMORFOZA realizowana przez

m15

m16m17

Celem naszym było zniwelowanie wizerunku delikatnej, eterycznej niebieskookiej kobietki w sukienkach w kwiaty.
Po rozmowie z Panią Elizą dostrzegłyśmy w niej  siłę, wyrafinowaną, aczkolwiek nie wulgarną kobiecość, którą postanowiłyśmy wydobyć.
Pamiętajmy jednak, że nie każdy ma na tyle subtelną, ale też i silną urodę aby znieść kontrast połączenia futra i ciężkiej biżuterii  – w tym przypadku kolii.
Żeby dokonać takiej metamorfozy postawiłyśmy na swoje doświadczenie w wizażu, stylizacji włosów i psychologii.

Kontakt i więcej informacji o firmie

2017-04-07T11:35:07+00:00 23 lutego 2016|