Mechanizm Podzielonej Płatności tematem 83 edycji Klubu

W środę 20 listopada 2019 r. w Hotel Ibis Styles Stare Miasto w Lublinie odbyła się 83 edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzenie było włączone w ramy  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pod hasłem „Biznes bez Barier”. Giełda Eventów jako koordynator Klubu Odpowiedzialnego Biznesu jest Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie.
83 edycja była dedykowana tematyce split payment, czyli podzielonej płatności w VAT. Co się zmieniło od 1 listopada? Jakich podmiotów i transakcji dotyczy ten obowiązek? Jakie są kluczowe 3 warunki obligujące podmioty do stosowania MPP? Dziękujemy za liczne przybycie i dyskusję naszych Klubowiczów. Na pytania odpowiadali  zaproszeni  eksperci:
• Irena Jaszczak- współwłaścicielka Biura Rachunkowego POLFIN- wieloletnia Członkini Klubu
• oraz Piotr Orzeł- prowadzący Kancelarię Doradztwa Podatkowego https://www.proste-podatki.pl/.
Przywitaliśmy nową firmę członkowską Medsystems LTD– to firma z zasięgiem międzynarodowym oferująca sprzedaż i serwis sprzętu medycznego na całym świecie ?
W swojej działalności firma zaopatrzyła już wiele szpitali, prywatnych klinik i zakładów weterynaryjnych.
http://www.medsystems.eu/
Dziękujemy za zaufanie i witamy w naszej społeczności biznesowej!

Trzech Klubowiczów przedstawiło swoje prezentacje debiutowe. O strzelaniu statycznym i dynamicznym oraz ofercie integracji i kursów strzeleckich na krytej strzelnicy w Lublinie opowiedział Łukasz Cieślik- współwłaściciel LCS Lubelskiego Centrum Strzeleckiego. www.lcs.lublin.pl

O istocie marketingu internetowego, przekazie płynącym z logo i budowaniu jego wartości opowiedzieli Grzegorz Zborowski oraz Konrad Borkowski prowadzący Cedrową Grupę. www.cedrowa.pl

Z kolei o komunikacji z klientem poprzez SMS, marketingu SMS-owym opowiedział współwłaściciel firmy tworzącej aplikacje i systemy CRM do wysyłki SMS. www.itona.pl

Na koniec w ramach prezentacji wieloletniej Klubowiczki- Ewy Ozgi- współwłaścicielki Biura Rachunkowego POLFIN  posłuchaliśmy na co zwracać uwagę przy wypełnianiu wniosku o dotację i kryteriach punktacji projektów biznesowych. www.polfin.lublin.pl

Dziękujemy i do zobaczenia 11 grudnia na 84 edycji połączonej z akcją świąteczną Klubu.

Fot. Najlepszy Kadr.

2019-11-21T15:40:50+00:00 21 listopada 2019|