Konferencja „Wyjdź do Klienta” w ramach 90. edycji Klubu

Za nami 90. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu poświęcona tematyce współpracy i przekazu reklamowego pt. „Wyjdź do Klienta”. Odbyła się w środę 24 czerwca br. u naszego Klubowicza- Wierzchowiska Golf & Country Club w Szklanej Altanie. To była pierwsza edycja stacjonarna po kwarantannie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
90. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu towarzyszyła Konferencja o tematyce współpracy i przekazu reklamowego pt. „Wyjdź do Klienta”. Gościem Specjalnym Konferencji będzie Wojciech Cugowski- znany i ceniony wokalista i gitarzysta. O komunikacji i nawiązywaniu relacji z Klientem poprzez LinkedIn w ramach case study Grupy Tipmedia opowiedział Piotr Marek- nasz Klubowicz.
Grono Klubowiczów powiększyło się o 3 firmy. Do naszego grona dołączył Wojciech Klimkiewicz- dwukrotny mistrz świata w jiu- jitsu brazylijskim ze swoim Klubem Sportowym GLADIO. Po raz drugi z kolejną marką zaufali nam: Monika Zabłocka prowadząca sklep Konopie+Zdrowie oraz Tomasz Sieńko z marką Cyfrowe Lubelskie.
Dziękujemy za przedłużenie członkostwa: Grupie Lubelskie.lu- 7-my rok, Agencji Reklamowej POSTERS- 7-my rok oraz Grawart- 4-ty rok. Bardzo dziękujemy za wspólną współpracę i Wasze zaufanie!
Partnerem edycji była Firma Nazaruk Service. Na spotkaniu prezentowany był nowy model Renault Captur. Jerzy Nazaruk opowiedział o ofercie firmy i dofinansowaniu do aut elektrycznych. Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy 90. edycji!
Serdecznie dziękujemy za zaufanie i życzmy wielu sukcesów!
Atrakcją spotkania był występ teamu improwizacyjnego Teatru LUKLA. Dziękujemy za wspaniałą dawkę humoru ?
Fot. Najlepszy Kadr- nasz Klubowicz

2020-07-29T07:26:29+00:00 26 czerwca 2020|