Zwiększ wiedzę i liczbę kontaktów – Konferencja „Wizja i strategia w biznesie” – 40 Klub Sponsora w Lublinie

Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę przekazaną przez doświadczonych prelegentów oraz wymienić się wizytówkami z przybyłymi Gośćmi, ZAPRASZAMY do uczestnictwa w Konferencji „Wizja i strategia w biznesie”, która organizowana jest w ramach jubileuszowej 40 edycji Klubu Sponsora przez Giełdę Eventów. Poświęcona będzie tematyce rozwoju przedsiębiorstw poprzez wprowadzanie innowacji. Wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia 2016 r. (sobota) w godz. 10:00-15:00 w Hotelu Focus*** Centrum Konferencyjne przy al. Warszawskiej 109 w Lublinie.

Gościć będziemy przedsiębiorców będących Członkami Klubu Sponsora, menegerów i handlowców lubelskich firm, przedstawicieli władz lokalnych i organizacji pozarządowych, mediów oraz osoby zainteresowane aktywną działalnością marketingową.

Wizytówką wymień się już na początku spotkania, aby znając imiona i stanowiska uczestników, łatwiej było się porozumiewać, zwiększając szansę na nawiązanie współpracy biznesowej.

Głównym prelegentem konferencji będzie Robert Ogór – Prezes Zarządu AMBRA S.A. Firma znana jest z posiadania marek takich jak: CIN&CIN, DORATO, EL SOL, FRESCO, PLISKA, PICCOLO i najpopularniejszej w Polsce – Cydr Lubelski. Robert Ogór w swojej prelekcji opowie o strategii budowania marki Cydru Lubelskiego i o osiągniętym dużym sukcesie.

www.ambra.com.pl

O formach finansowania innowacji w biznesie będzie mówił Pan Marceli Niezgoda – Dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości.

www.lawp.eu

Przykład innowacyjnego produktu na rynku zaprezentuje dr Adam Kuzdraliński – Prezes Zarządu Vitagenum sp. z o.o.
 

Strategię promocji Regionu Lubelskiego przedstawi Artur Habza – Dyrektor Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

www.lubelskie.pl

Działania miasta Lublin na rzecz przedsiębiorczości i innowacji przedstawi Marcin Kęćko, Zastępca Dyrektora Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów UML

www.gospodarka.lublin.eu

Na smakoszy Cydru Lubelskiego, dzięki współpracy z firmą AMBRA, na stoisku promocyjnym będzie czekał ten pyszny napój :)

Weź udział w konferencji! Zapisz się już teraz –> www.klubsponsora.pl

PROGRAM:

16 kwietnia 2016

Godz. 09:30 Rejestracja i networking
Godz. 10:00-10:15 Przywitanie Gości
Godz. 10:15-10:20 Partnerstwo w biznesie- o Klubie Sponsora- Elżbieta Fijołek, Giełda Eventów
Godz. 10:20-10:35 Działania miasta Lublin na rzecz przedsiębiorczości i innowacji – Marcin Kęćko, Zastępca Dyrektora Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów UML
Godz. 10:35-10:50 Promocja Województwa Lubelskiego– Artur Habza, Dyrektor Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.
Godz. 10:50-11:00 Integracja Gości- mini prezentacje biznesu
Godz. 11:00-12:00 Wizja i strategia w biznesie- Robert Ogór, Prezes Zarządu AMBRA S.A.- sukces marki regionalnej Cydru Lubelskiego
Godz. 12:00:12:30 przerwa kawowa+ integracja przy stoisku Zacydrowani 
Godz. 12:30-12:50 Innowacja w biznesie- Formy finansowania – Marceli Niezgoda, Dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
Godz. 12:50-13:30 Innowacja w biznesie– case study innowacyjnego produktu na rynku – firmę Vitagenum sp. z o.o. zaprezentuje Prezes Zarządu dr Adam Kuzdraliński
Godz. 13:35-13:40 Zapowiedź gali „Liderzy Spółdzielczości 2016” – Jolanta Kozak, redaktor naczelna „Panoramy Lubelskiej”
Godz. 13:40-14:15 Debiuty w Klubie Sponsora
Godz. 14:15- 14:30 Podziękowania i zakończenie
Godz. 14:30 lunch i rozmowy w kuluarach

Cena: 77 PLN (wliczony lunch i przerwy kawowe)

Przelew na konto bankowe IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 do 15.04.2016 r. z dopiskiem: „Opłata za Klub Sponsora Lublin” lub w szybki sposób poprzez stronę www.klubsponsora.pl

Więcej informacji udzielą organizatorzy konferencji:
Magdalena Gorząd
– telefonicznie: 691 631 853
– lub poprzez e-mail: magda.gorzad@gielda-eventow.pl

________________________________________________________________________________

Od ponad 3 lat tworzymy spotkania dla społeczności aktywnych lubelskich firm, otwartych na wprowadzanie innowacyjności w swoje działania marketingowe i budowanie relacji z innymi przedsiębiorcami, organizacjami i mediami. Z tych przesłanek powstał Klub Sponsora.

Głównym celem realizowanego projektu jest:

  • budowanie zaufania firm naszych Członków wśród ich Partnerów Biznesowych i klientów,
  • wzmocnienie relacji pomiędzy przedstawicielami przedsiębiorstw różnych branż,
  • powiązanie przedsięwzięć regionalnych z promowaniem marek regionu oraz marek lokalnych,
  • Goście uczestniczą w wartościowych prelekcjach o tematyce marketingu, sprzedaży i rozwoju biznesu poprzez relacje.

Jesteśmy głównym organizatorem corocznego Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny. Jednym z wielu sukcesów Giełdy Eventów jest otrzymanie statuetki z Tytułu Honorowego „Pozytywnie Zakręcony” w kat. FIRMA w stopniu SUPER.  Współorganizowaliśmy również gale charytatywne, konferencję lotniczą w związku z powstaniem Świdnickiego Inkubatora Lotniczego oraz jesteśmy częstym Partnerem lubelskich i warszawskich wydarzeń.

2017-04-07T11:35:03+00:00 22 marca 2016|