Klub Odpowiedzialnego Biznesu w formule online

Okres pandemii jest ogromnym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Tym szczególniej jest ważne ich integrowanie i współpraca. Od połowy marca Giełda Eventów zorganizowała dla Członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu dwie edycje online. 19 marca odbyła się transmisja live w social media obejmująca tematykę: Jak dotrzeć do Klienta wirtualnie? Odbiór przedsiębiorców  był pozytywny, kilkuset przedsiębiorców było obecnych podczas transmisji na żywo i tysiące, którzy obejrzeli ją w pierwszej dobie. Gościem edycji była: Elżbieta Liberda- prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego Lex Perfecta oraz biuro nieruchomości, która przedstawiła premierę swojej książki „Być rentierem”. Rozmawialiśmy o kanałach online dotarcia do Klienta, dzielenia się wiedzą wirtualnie, różnicami w dobrze treści poprzez bloga i vloga oraz aspektami pracy zdalnej, która dotyczy teraz licznych przedsiębiorców. Dziękujemy Ambasadorom wydarzenia za promocję edycji online #zostańwdomu. Do wydarzenia zapraszali: aktorka telewizyjna i teatralna- Agnieszka Wielgosz,   tancerka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna-Małgorzata Kosik, Karolina Pilarczyk– podwójna Mistrzyni Europy w driftingu  oraz Kuba Piątek–  zawodowy motocyklista, reprezentant Polski w rajdach cross-country, dwukrotny zdobywca Pucharu Świata juniorów 2014, 2015.  Dziękujemy naszemu Klubowiczowi Profesjonalna.tv za realizację transmisji.

Kolejna edycja odbyła się 1 kwietnia w formie wideokonferencji z udziałem Klubowiczów i Gości Klubu przed komputerami. Przedsiębiorcy mogli bezpośrednio poinformować o swoich wyzwaniach, trybie pracy w okresie pandemii oraz potrzebach i możliwościach współpracy. To była ważna i potrzeba dyskusja w tym trudnym czasie.

Dziękujemy wszystkim Członkom Klubu Odpowiedzialnego Biznesu za tworzenie naszej społeczności i Wasze zaufanie. Wspierajmy się i współpracujmy!

Patronat medialny:
       

Dziękujemy!

2020-04-08T11:44:44+00:00 02 kwietnia 2020|