II spotkanie Klubu Sponsora w Opolu „Dotacje – pomoc w uzyskaniu i opieka poinwestycyjna”

Tworzymy społeczność aktywnych opolskich firm, otwartych na wprowadzanie innowacyjności w swoje działania marketingowe i budowanie relacji z innymi przedsiębiorcami, organizacjami i mediami.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą pozyskiwać kontakty biznesowe, zawierać współprace i zwiększać zauważalność swojej marki.
Mamy doświadczenie we wspieraniu marketingowym firm, ponieważ już od ponad 3 lat nieprzerwanie rozwijamy Klub w Lublinie. Pierwsze spotkania odbyły się również we Wrocławiu, Warszawie i Hrubieszowie.

Oprócz przedsiebiorców i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, w naszych spotkaniach biorą również udział fundacje, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Prezentując swoje projekty i przedstawiając ofertę sponsorską, często Klub Sponsora jest początkiem owocnej współpracy.

Zachęcamy do udziału i indywidualnej oceny wartości bycia Członkiem Klubu Sponsora.

II KLUB SPONSORA – 17 lutego 2016r. w godz. 17:45 – 20.45 w Hotelu DeSilva Premium przy ul. Powolnego 10 w Opolu

PROGRAM 17 lutego 2016r.

I. Część oficjalna godz. 17:45- 20:00
• Przywitanie uczestników – Elżbieta Fijołek
Prelekcja merytoryczna – „Dotacje – pomoc w uzyskaniu i opieka poinwestycyjna” – Roland Wrzeciono – Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki

opo1
• Prezentacja Partnera spotkania – Hotel DeSilva Premium

II. Przerwa networkingowa godz. 19:00- 19:10

III. Prezentacje Sponsorów i Organizatorów godz. 19:10- 20:00
• Prezentacja debiutującej Firmy w Klubie Sponsora – Kardan-Trans Mateusz Czechowski
• Wystąpienie organizatora wydarzenia- „Patrzę – czy widzę. O udostępnianiu kultury osobom z dysfunkcją wzroku” Fundacja Siódmy Zmysł
• Wspólne zdjęcie

IV. Networking od godz. 20:00

W trakcie spotkania istnieje możliwość skorzystania z porad eksperta w zakresie inwestycji – szczegółowych informacji udzielać będzie Marcin Kula.
Gość honorowy spotkania – Iwona Święch-Olender – kierownik Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez stronę www.klubsponsora.pl i potwierdzenie przybycia najpóźniej do 15 lutego u Pani Kamili Osiadacz telefonicznie: 606 820 810 lub poprzez e-mail: kamila.osiadacz@gielda-eventow.pl

2017-04-07T11:35:03+00:00 24 lutego 2016|