I Klub Sponsora w Hrubieszowie

Prowadzisz firmę? Zależy Ci na jej  wielotorowym rozwoju? Chcesz pozytywnie współpracować z innymi firmami w Twoim regionie? Jeśli tak, to koniecznie bądź 8 lipca o godzinie 18 w Hrubieszowskim Domu Kultury na Klubie Sponsora, projekcie marketingowym promującym lokalne marki. 
Klub Sponsora to projekt wywodzący się z Lublina, trwa tam nieprzerwanie od 30 miesięcy. Na ostatnim XXX Spotkaniu Klubu Sponsora obecne było ponad 100 osób. Byli to przedsiębiorcy , przedstawiciele NGO, mediów i władze samorządowe.  Pośród atrakcji był. m.in. biznesowy pokaz mody promujący firmy członkowskie Klubu Sponsora. Modelki ubrane były w kreacje Agnieszki Tokarz- Iwanek, znanej lubelskiej projektantki. Umalowała je Agata Firlej, mobilna wizażystka zaś uczesał niezawodny salon Fryzur IF Studio. Nietuzinkową ozdobę stanowiły okulary z Salonu Optycznego C-You i diamentowa biżuteria z Diamonds International Corporation. Zaprezentował się nowo otwarty klub z kręglami Enjoy, fundacja Widzę Ciebie i firma Nagraj Biznes.
Grono Klubu to 42 firmy i stale się powiększa. Ten kto raz zdecyduje się na współpracę nigdy z niej nie rezygnuje. Od trzech lat ze współpracy z Klubem Sponsora korzysta Michał Janiszek, właściciel INB Marketing: „Bardzo podoba mi się to, że na potkania przychodzi ogromna  liczba przedsiębiorców. Korzyści są wymierne. Robimy wiele stron i sklepów internetowych dla firm członkowskich, pozycjonujemy je. Poza tym to sympatyczne ciepłe relacje. Mam poczucie, że mogę na tych ludzi liczyć”.
Marek Kuryło, właściciel CSS Shooter zapytany za co ceni Klub Sponsora wymienia: „Atmosferę panującą podczas wydarzeń, cenne prelekcje, możliwość poznania nowych osób, do których nigdy nie miałbym możliwości dotrzeć i różnorodność proponowanych spotkań towarzyszących byciu Członkiem KS. Połączenie różnorodności branż otwiera bardzo szerokie pole współpracy – wspólne biznesy i nowe pomysły rozwoju naszych firm. Doceniam również siłę i zasięg Giełdy Eventów, zarówno w internecie jak i świadomości wielu firm i instytucji. Owocują one nowymi dla mnie klientami, którzy znajdują na serwisie moją ofertę i kontakt lub poznają mnie na spotkaniach Klubu”.
Hrubieszów to kolejne po Lublinie i Warszawie miasto, gdzie będzie obecny projekt. – Pomysł zrodził się podczas mojego spotkania z zastępcą burmistrza panią Martą Majewską na Loży Kobiet Biznesu zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski i PWC w kwietniu. Dostałam informację, że w Hrubieszowie brakuje integracji firm. Postanowiłyśmy działać razem na rzecz wspólnego dobra- opowiada Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu Sponsora.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, lecz konieczna jest wcześniejsza rezerwacja poprzez e-mail: biuro@gielda-eventow.pl .
Agenda Spotkania:
Część oficjalna godz. 17.45-19.30
• Przywitanie i prelekcje przewodnie
• Przywitanie gości.
• Prezentacja działalności Uczestników
• Przedmowa założycielki Klubu Sponsora Elżbiety Fijołek
• Prelekcja biznesowa Partnera Strategicznego.
• Przerwa Networkingowa 19.00 – 19-10.
• Prezentacje Sponsorów i Organizatorów
• Prezentacje Członków Klubu Sponsora
• Wystąpienie konkursowe Organizatora.
• Wspólne zdjęcie.
• Networking od 19.30.
8 lipca 2015 r. godz. 17.45
Miejsce: Hrubieszowski Dom Kultury, ul. 3-go Maja 7, Hrubieszów
hr2
2017-04-07T11:35:04+00:00 23 lutego 2016|