Grywalizacja w biznesie jako skuteczne narzędzie do motywowania zespołu – #45 Klub Sponsora w Lublinie

Wg IPSOS aż 32 proc. pracowników w Polsce odczuwa spadek motywacji do pracy. Co trzeci badany kojarzy pracę z obowiązkiem i rutyną. Niemal każdy, kto ma pod sobą zespół pracowników spotkał się z jedną z sytuacji kiedy:
 
– pracownik wije się jak piskorz byle tylko uwolnić się od zadań,
– pracownicy przerzucają się zadaniami jak siatkarze piłką,
– nikt nie bierze na siebie odpowiedzialności,
– nikt się nie proponuje swoich pomysłów na usprawnienie pracy,
– ludzie chcą pracować od 7 do 15, a potem zapominają o istnieniu firmy.
 
Jeśli te sytuacje wydają Ci się znajome, to być może rozwiązaniem okaże się grywalizacja!
 
Grywalizacja (gamifikacja/gryfikacja) to wykorzystanie elementów z projektowania gier w zadaniach pozagrowych, m.in. w zarządzaniu zespołem. Stosując odpowiednie triki gamifikacyjne możemy przeobrazić pracę w angażującą rozgrywkę i w relatywnie krótkim czasie zamienić stare nawyki niezadowolonych pracowników w motywację, zaangażowanie i przyjemność płynącą z pracy.
 
„Podczas prelekcji opowiem o podstawach założeń grywalizacji i pokażę na żywych przykładach jakie elementy z gier można śmiało wykorzystać w organizacji pracy zespołu.” – zapowiedział prelegent spotkania, Grzegorz Olifirowicz.
 
Prelekcja biznesowa – „Grywalizacja w biznesie jako skuteczne narzędzie do motywowania zespołu” – Grzegorz Olifirowicz – twórca gier i grywalizacji, autor książki „Gamifikacja – czyli 100 sposobów na gamifikację Twojego biznesu”.
 
Na spotkanie Klubu Sponsora zapraszamy społeczność aktywnych lubelskich firm, otwartych na wprowadzanie innowacyjności w swoje działania marketingowe i budowanie relacji z innymi przedsiębiorcami, organizacjami i mediami.
 
45 Klub Sponsora odbędzie się 28 września 2016r. w godz. 17.45 – 20.45 w Restauracji Koncertowa przy ul. Kaprysowej 4 w Lublinie.
 
PROGRAM SPOTKANIA
I. Rejestracja i kawa powitalna godz. 17:45- 20:15
II. Przywitanie uczestników i prelekcja merytoryczna godz. 18:00 – 19:00
• Przywitanie uczestników – Elżbieta Fijołek
• Przedstawienie sylwetek Członków Klubu Sponsora, Partnerów i uczestników
• Prelekcja biznesowa – Grywalizacja w biznesie jako skuteczne narzędzie do motywowania zespołu –Grzegorz Olifirowicz – twórca gier i grywalizacji, trener, animator. Współtwórca studia Mutated Byte
• Wystąpienie Partnera edycji – Piotr Tokarski „Nurkowanie-pasja i odkrywanie” Extreme Divers
 
III. Przerwa networkingowa godz. 19:00- 19:15
 
IV. Prezentacje Sponsorów i Organizatorów godz. 19:15- 20:15
• Prezentacje Firm debiutujących w Klubie Sponsora
* OPTeam SA
* Kruger Enterprises Sp. z o.o.
* Euro Serwis
* S.F.P.E. PORCEL Pionki
* Nagraj Biznes
• Wystąpienie organizatora wydarzenia :
* Daniel Furlepa – Festiwal Fantastyki FALKON
• Wspólne zdjęcie
V. Networking od godz. 20:15
 
Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek. Zarezerwuj sobie czas po części oficjalnej na rozmowy w kuluarach owocujące zdobywaniem nowych kontaktów, które są początkiem współpracy biznesowej.
 
Cena udziału w spotkaniu: 40 PLN
 
Dotychczasowe relacje ze spotkań można obejrzeć w zakładce Klubu Sponsora –https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/aktualnosci/ lub na facebook’owym profilu Giełda Eventów.
 
Rejestracja: Przelew na konto bankowe IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 do 28.09.2016 r. z dopiskiem: „Opłata za Klub Sponsora Lublin” lub w szybki sposób zakupując bilet na stronie www.klubsponsora.pl!
 
Potwierdzenia przybycia przyjmujemy najpóźniej do dnia 27 września 2016 r. do godz. 16.00
– telefonicznie: 691 631 853
– lub poprzez e-mail: m.krasuska@gielda-eventow.pl
 
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania Klubu Sponsora w Lublinie 28 IX 2016 r.
2016-09-19T09:37:15+00:00 14 września 2016|