[Opole] Gala Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Opolszczyzny 2016

Od 4 lat w Lublinie i od roku w Opolu tworzymy unikalny w skali krajowej projekt promujący aktywne firmy lokalne. Chcemy skupiać w jednym miejscu i czasie potencjał firm sponsorów i organizatorów wydarzeń. Wokół Klubu skupione są firmy otwarte na wprowadzanie innowacyjności w swoje działania marketingowe i budowanie relacji z innymi przedsiębiorcami, przedstawicielami organizacji pozarządowych, władz lokalnych i mediów.
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą w Opolu Galę Rozstrzygającą Konkurs na Najlepszych Sponsorów Opolszczyzny 2016. Jest to jednocześnie jubileuszowe podsumowanie pierwszego roku istnienia Klubu Sponsora w naszym mieście.

Gala w formie ekskluzywnego bankietu odbędzie się w dniu 3 lutego 2017 r. w Centrum Rozrywki KUBATURA przy ul. Oleskiej 102 w Opolu. Przedsięwzięcie to nabiera profesjonalnego charakteru z uwagi na liczną obecność aktywnych i wyróżniających się firm na rynku opolskim.
Miło nam poinformować, że nasze wydarzenie zostało objęte Patronatem Medialnym: TVP Opole, Radio Opole, Radio Doxa, www.24opole.pl oraz miesięcznik Opolski Rynek Nieruchomości.

Firmy zostaną ocenione i wyróżnione w czterech kategoriach:
I. Działalność charytatywna
II. Aktywność sponsorska
III. Marketing sportowy
IV. Tradycja i status na rynku
Gala zostanie zorganizowana w dwóch częściach:
1) Część I – Część oficjalna wraz z przedstawieniem sylwetek obecnych przedsiębiorców, wręczenie statuetek wyróżnionym firmom oraz dodatkowe atrakcje dla Gości.
2) Część II – Bankiet (kolacja) z oprawą muzyczną na liczbę 60 osób.

Program Gali:
Rejestracja Gości 18.45
I. Część oficjalna 19.00 – 20.15
 Uroczyste otwarcie i przywitanie Gości
 Podsumowanie działalności Klubu Sponsora w 2016 r.
 „Potknij się o kulturę!” – muzyczny karnawał z Festa Pro Arte – Andrea Rischka
 Prezentacje Firm dołączających do grona Członków Klubu Sponsora
 Ogłoszenie i przyznanie statuetek Najlepszym Sponsorom Opolszczyzny 2016
 Występ artystyczny „Improwizacje teatralno-kabaretowe” – Teatr To Mało Powiedziane
 Występ „Sztuka celebrowania” z Moravskie Wino i zaproszenie do bankietu
II. Bankiet 20.15
 Poczęstunek
 Część taneczna

Gospodarzem naszej Gali będzie Centrum Rozrywki Kubatura, będąca Członkiem Klubu Sponsora. Najlepsza sala, najlepsza obsługa, najlepszy catering! Jesteśmy dumni z tej owocnej współpracy i zawsze chętnie tam wracamy z naszymi spotkaniami.

kubatura

Oprawę marketingową wspiera Halk Agency, również Członek Klubu Sponsora. Bardzo dziękujemy :)

halk agency

Moravskie Wino, firma produkująca i dystrybuująca wino klasy premium z Moraw, swoim występem „Sztuka celebrowania” wprowadzi nas w świat wspaniałych win. Będziemy mogli również ich posmakować podczas II części programu (bankiet oraz część taneczna). Jest to kolejny Członek opolskiego Klubu Sponsora, więc tym bardziej się cieszymy :)

MW

 

O piękny wygląd Sali zadba nasz kolejny Członek Klubu – Rose Belle , firma, która sprawia, iż pięknem żywych róż możemy cieszyć się przez minimum 2 lata!

Rose Belle

NS Productions uwieczni nasze wydarzenie na zdjęciach oraz filmie. Dziękujemy naszemu kolejnemu Członkowi Klubu.

Norbert Sobera

O piękny wygląd prowadzących zadbają profesjonalistki w zakresie wyglądu – E Bien Mobilne Studio Fryzjerskie oraz Make Up Artist&Stylist Agnieszka Tomczuk.

E Bien baneee (2)

Pracownia Tortów Artystycznych As w kuchni zadba o to, abyśmy to wielkie wydarzenie w historii Klubu w Opolu mogli uczcić wspaniałym tortem.

as mniejsze logo - duze kopia

Kwiaciarnia Ivett sprawi, że nagrody dla naszych Laureatów będą wzbogacone o przepiękne bukiety.

Kwiaciarnia IVETT (2)

 

Manufaktura Słodkości „Bonominka” zadba o słodkie wrażenia z naszej gali :)

Bonominka

O wspaniałą zabawę podczas II części Gali zadba jedyny w swoim rodzaju, podwójny Mistrz Polski Djów (2001 oraz 2008) a także wielokrotny finalista, teraz już juror na Mistrzostwach Polski, będący jednocześnie prezenterem TVP Opole, rezydent Centrum Rozrywki Kubatura – Dj One Brother!

ONE B LOGO 15

Podczas części oficjalnej Gali, dzięki współpracy z firmą Festa Pro Arte, będziemy mieli okazję posłuchać pięknego głosu Andrei Rischka.

fb4

W świat „Improwizacji teatralno-kabaretowych” wprowadzi nas wspaniała grupa ludzi z pasją – Teatr To Mało Powiedziane.

logoTMP

Obowiązujący strój: wieczorowy, co najmniej business casual

Koszt udziału: 77 PLN/os.
Dotychczasowe relacje ze spotkań można obejrzeć w zakładce Klubu Sponsora – http://www.gielda-eventow.pl/klub-sponsora/ lub na facebook’owym profilu Giełda Eventów
☑️ Rejestracja: Przelew kwoty 77 zł brutto/os na konto bankowe IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 do 15.02.2017 r. z dopiskiem: „Gala Klub Sponsora Lublin” lub w szybki sposób poprzez stronę Klubu Sponsora.
Potwierdzenia przybycia przyjmujemy najpóźniej do dnia 1 lutego 2017 r. do godz. 15.00
W razie pytań służymy pomocą telefonicznie: Kamila Osiadacz tel.: 606 820 810, e-mail: kamila.osiadacz@gielda-eventow.pl
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania Klubu Sponsora w Lublinie 3 II 2017 r.
Życzymy wielu wartościowych kontaktów oraz udanej zabawy :-)

KUP BILET !

Patronat Honorowy

Urząd Miasta Opole

Partnerzy medialni

111_144542582810 (1) unnamedDoxa_logo (1)   logotyp_kwadrat (1) Page1

2017-04-07T11:35:01+00:00 23 stycznia 2017|