97. edycja on-line Klubu Odpowiedzialnego Biznesu- Panel: Jak rozwinęliśmy firmę podczas pandemii?- 27 stycznia

W Nowy Rok z nową energią!

97 edycja dedykowana przykładom rozwoju  firm z różnych branż podczas pandemii, nowe debiuty, kontakty i inspiracje biznesowe od naszych Klubowiczów!

Giełda Eventów ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na 97 edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Konferencja odbędzie się 27 stycznia 2021 r. (środa) o godz. 18:00 w formie on-line poprzez platformę ZOOM.

W tej edycji odbędzie się panel: „Jak zmieniliśmy firmę podczas pandemii?”. Chcemy wspólnie podyskutować z przedsiębiorcami o case study ich firm, powziętych zmianach i procesach w firmie. Gośćmi będą m. in.: Rafał Barański- współwłaściciel Student Travel oraz Sergiusz Lebedyn i Stanislav Lesiuk- współtwórcy aplikacji dla restauratorów OtoStolik.

Drodzy Przedsiębiorcy, Przedstawiciele organizacji i mediów, serdecznie zapraszamy do udziału!
Będzie czas na tradycyjne przedstawienie się Klubowiczów i Gości, prezentacje członkowskie oraz wystąpienia Gości edycji.


⏭⏭ PROGRAM SPOTKANIA:

Poczekalnia on-line, networking w pokojach ZOOM, godz. 17:50- 18:00

Przywitanie gości i część merytoryczna godz. 18:00- 19:10

III. Przedstawienie sylwetek Uczestników- przedstawienie się Członków i Gości

? Panel dyskusyjny– “Jak rozwinęliśmy firmę podczas pandemii?”

III. Networking w pokojach ZOOM godz.19:00:19:20

Prezentacje Firm Członkowskich i Partnerów godz.: 19:20-20:00

Przywitanie nowych Klubowiczów

Prezentacje Firm Członkowskich

? Inspiracja biznesowa: Klubowicz

Wspólne zdjęcie on-line

Networking w pokojach ZOOM od godz. 20:00

Więcej o Klubie: www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl

——————————————————————-

Udział jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja.

——————————————————————-
⏭⏭Czym jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu? W styczniu 2013 Firma Giełda Eventów zainicjowała Klub Odpowiedzialnego Biznesu – integrujący przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy blisko 100 firm z ponad 80 branż.

2021-01-23T09:49:58+00:00 14 stycznia 2021|