87 edycja Klubu online- Jak dotrzeć do Klienta wirtualnie? ??

Giełda Eventów ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców, menedżerów, przedstawicieli mediów i organizacji na pierwszą w historii Klubu Odpowiedzialnego Biznesu wirtualną edycję. Połączymy się z Państwem online poprzez fanpage Giełda Eventów- organizacja eventów & Klub Biznesu KOB 19 marca o godz. 19:00 w terminie, kiedy miała się odbyć nasza Gala. Transmisję live zrealizuje z nami nasz Klubowicz Profesjonalna.tv.
Tematem przewodni spotkania: „Jak dotrzeć do Klienta wirtualnie?” Prelegentem będzie: Elżbieta Liberda – radca prawny – prowadząca Elżbieta Liberda – Kancelaria radcy prawnego i obsługa rynku nieruchomości i biuro nieruchomości. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości i prawie sportowym. W 2016 r. znalazła się w pierwszej trzydziestce najbardziej rokujących prawników Polskiej palestry w ramach prestiżowego konkursu „Rising Stars – prawnicy – liderzy jutra!”. Autorka bloga: http://elzbietaliberda.pl/o-blogu/ i vloga: https://www.youtube.com/channel/UCXymSMTa17fq-sjD15He3Qg. Z naszym Gościem porozmawiamy m.in. o tym dlaczego warto dzielić się wiedzą w sieci, o roli kanałów online oraz aspektach pracy zdalnej w obecnej sytuacji.
Przywitamy także naszych Klubowiczów i Partnerów poprzez plansze online.
Serdecznie zapraszamy do udziału i bycia z nami przy komputerach ?.
——-
PROGRAM SPOTKANIA
19 marca (czwartek) o godz. 19:00/ transmisja live
• Przywitanie uczestników – Elżbieta Fijołek
• Przedstawienie Klubowiczów i Partnerów (plansze online)
• Prelekcja edycji- Jak dotrzeć do Klienta wirtualnie?- Gość Edycji

• Premiera filmu o Firmie i działaniach CSR OLAS Design Studio, zrealizowanego wspólnie z Profesjonalna.tv
• Komunikacja Partnerów
• Zaproszenie do książki „Spotkaj Klienta”
——————————————————————–
⏭⏭Czym jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu? W I 2013 Firma Giełda Eventów zainicjowała Klub Odpowiedzialnego Biznesu: www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl – integrujący przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy 100 firm z ponad 80 branż.

2020-03-16T10:01:33+00:00 14 marca 2020|