87 edycja Klubu online- Jak dotrze膰 do Klienta wirtualnie? 馃枼馃柋

Gie艂da Event贸w ma przyjemno艣膰 zaprosi膰 przedsi臋biorc贸w, mened偶er贸w, przedstawicieli medi贸w i organizacji na pierwsz膮 w historii Klubu Odpowiedzialnego Biznesu wirtualn膮 edycj臋. Po艂膮czymy si臋 z Pa艅stwem online poprzez fanpage聽Gie艂da Event贸w- organizacja event贸w & Klub Biznesu KOB聽19 marca o godz. 19:00 w terminie, kiedy mia艂a si臋 odby膰 nasza Gala. Transmisj臋 live zrealizuje z nami nasz Klubowicz聽Profesjonalna.tv.
Tematem przewodni spotkania: 鈥濲ak dotrze膰 do Klienta wirtualnie?鈥 Prelegentem b臋dzie: El偶bieta Liberda 鈥 radca prawny 鈥 prowadz膮ca聽El偶bieta Liberda 鈥 Kancelaria radcy prawnego i obs艂uga rynku nieruchomo艣ci聽i biuro nieruchomo艣ci. Specjalizuje si臋 w szeroko poj臋tym prawie nieruchomo艣ci i prawie sportowym. W 2016 r. znalaz艂a si臋 w pierwszej trzydziestce najbardziej rokuj膮cych prawnik贸w Polskiej palestry w ramach presti偶owego konkursu 鈥濺ising Stars 鈥 prawnicy 鈥 liderzy jutra!鈥. Autorka bloga:聽http://elzbietaliberda.pl/o-blogu/聽i vloga:聽https://www.youtube.com/channel/UCXymSMTa17fq-sjD15He3Qg. Z naszym Go艣ciem porozmawiamy m.in. o tym dlaczego warto dzieli膰 si臋 wiedz膮 w sieci, o roli kana艂贸w online oraz aspektach pracy zdalnej w obecnej sytuacji.
Przywitamy tak偶e naszych Klubowicz贸w i Partner贸w poprzez plansze online.
Serdecznie zapraszamy do udzia艂u i bycia z nami przy komputerach 馃槉.
鈥斺-
PROGRAM SPOTKANIA
19 marca (czwartek) o godz. 19:00/ transmisja live
鈥 Przywitanie uczestnik贸w 鈥 El偶bieta Fijo艂ek
鈥 Przedstawienie Klubowicz贸w i Partner贸w (plansze online)
鈥 Prelekcja edycji- Jak dotrze膰 do Klienta wirtualnie?- Go艣膰 Edycji

鈥⒙燩remiera filmu o Firmie i dzia艂aniach CSR OLAS Design Studio, zrealizowanego wsp贸lnie z Profesjonalna.tv
鈥 Komunikacja Partner贸w
鈥 Zaproszenie do ksi膮偶ki 鈥濻potkaj Klienta鈥
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
鈴彮Czym jest聽Klub Odpowiedzialnego Biznesu? W I 2013 Firma Gie艂da Event贸w zainicjowa艂a Klub Odpowiedzialnego Biznesu:聽www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl聽鈥 integruj膮cy przedsi臋biorc贸w dbaj膮cych o rozw贸j dzia艂a艅 CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dba艂o艣膰 o 艣rodowisko naturalne, standardy jako艣ci, rozw贸j pracownik贸w, bezpiecze艅stwo pracy oraz anga偶owanie si臋 w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedn膮 z najwi臋kszych organizacji biznesowych w regionie. 艁膮czy 100 firm z ponad 80 bran偶.

2020-03-16T10:01:33+00:00 14 marca 2020|