103. edycja Klubu- THINK BIG. Jak dążyć do celu? z udziałem Magdaleny Welc w Porcie Lotniczym Lublin

Zapraszamy Państwa na wyjątkową 103. edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu!
Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Magdalena Welc- zwyciężczyni 3. edycji „Mam Talent” oraz Andrzej Hawryluk- Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.
Spotkanie odbędzie się 20 lipca 2021 r. (wtorek) o godz. 18:00 w Porcie Lotniczym Lublin SA.
💥 Gospodarzem kolejnego spotkania Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, zorganizowanego tym razem w terminalu lotniska, będzie prezes spółki Port Lotniczy Lublin Andrzej Hawryluk.
Lubelskie lotnisko bardzo mocno ulokowało się na mapie gospodarczej regionu lubelskiego, stając się prawdziwą bramą regionu. Nawet w arcytrudnym czasie dla całej branży transportowej, lubelskiemu lotnisku udało się przygotować nową ofertę dla biznesu, usługę cargo. Przedsiębiorcy mogą teraz szybko i wygodnie wysyłać swoje wyroby do dowolnego miejsca na świecie, a także importować produkty wykorzystując najbliższe im lotnisko.
Port Lotniczy Lublin przygotował też tereny pod budowę hangarów, przeznaczonych do parkowania i obsługi technicznej samolotów General Aviation. Miejsce nadaje się także doskonale na usytuowanie ośrodka szkolenia lotniczego.
Port Lotniczy Lublin stwarza możliwości dla przedsiębiorstw z regionu, swoimi działaniami dając dowody na możliwość prowadzenia odpowiedzialnego biznesu, z korzyścią dla wszystkich.
Sytuacja sanitarna sprawiła, że ostatni rok był trudny dla ruchu pasażerskiego. Ale pomimo tego, PLL konsekwentnie odbudowuje siatkę połączeń. W ostatnim czasie udało się przygotować również ciekawą ofertę lotów wakacyjnych: do chorwackiego Splitu, Burgas w Bułgarii i nad polskie morze, do Gdańska.
💥 Nasz Gość specjalny od strony muzycznej to wyjątkowa Magdalena Welc- zwyciężczyni 3. edycji programu „Mam Talent”. Po programie nawiązała współpracę z kompozytorem Mariuszem Ostańskim. Najnowszy singiel w ich wykonaniu to „Wystarczy jeden uśmiech”. Bardzo się cieszymy na to spotkanie 😊
Tematem będzie „THINK BIG! Jak dążyć do celu?”
Przywitamy 2 nowe firmy członkowskie! Posłuchamy o działalnościach Klubowiczów.
Zapraszamy do udziału!
PROGRAM SPOTKANIA:
I. Rejestracja Uczestników i kawa powitalna godz. 17:40- 18:00
II. Przywitanie gości i część merytoryczna godz. 18:00- 19:10
Przywitanie uczestników
III. Przedstawienie sylwetek Uczestników- przedstawienie się Członków i Gości
👤 Wystąpienie- Plany dotyczące rozwoju Portu Lotniczego Lublin- Andrzej Hawryluk, Prezes zarządu Port Lotniczy Lublin SA
👤 Marcin Wysocki- Kierownik Działu Cargo, Port Lotniczy Lublin SA
III. Przerwa godz.19:10:19:45
IV. Prezentacje Firm Członkowskich i wywiad z Gościem Specjalnym godz.: 19:40:20:30
👤👤 Przywitanie nowych Klubowiczów
👤👤Prezentacje debiutujących Firm Członkowskich
👤Prezentacje debiutowe i przypominające Firm członkowskich KOB
👤 Wywiad z Gościem Specjalnym- Magdalena Welc- wokalistka, zwyciężczyni 3. edycji Mam Talent- Jak dążyć do realizacji celu (marzeń)?
Wspólne zdjęcie
V. Networking i poczęstunek od godz. 20:15
Partnerzy wydarzenia:
🔵 Port Lotniczy Lublin SA
https://airport.lublin.pl/
⚫ Studio Produkcyjne Mariusz Ostański
https://mariuszostanski.pl/
Dziękujemy!
⏭⏭ REJESTRACJA:
Członkowie otrzymają maila z dostępem.
Gości zapraszamy do udziału poprzez rejestrację poprzez:
a) naszą stronę:
lub
b) poprzez dokonanie przelewu bankowego w wysokości 90 zł: IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 z dopiskiem: „Opłata za KOB online- Imię i nazwisko” do dn. 19.07.2021 r. Poprosimy także Państwa o krótką informację mailową. Wówczas wyślemy Państwu informacje organizacyjne.
Wydarzenie będzie organizowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Ponadto, przed wejściem na wydarzenie, każdy Uczestnik zostanie poproszony o wypełnienie oświadczenia zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego podczas występowania na terenie Polski wirusa SARS-CoV-2.
W części wspólnej obiektu występuje obowiązek noszenia maseczek.
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na powyższe środki bezpieczeństwa oraz wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników spotkania KOB w dn. 20.07.2021 r.

2021-07-13T12:27:31+00:00 12 lipca 2021|